15 Ekim 2012 11:51

Topçularspor, Şampiyonluk Gecesi düzenlendi


Geçtiğimiz sezon İstanbul 2. Amatör Lig, 5.Grupta şampiyon olarak 1. Amatör Lige terfi eden Eyüp temsilcisi Topçularspor, Şampiyonluk Gecesi düzenlendi. Topçular’da bulunan Beyazgül Düğün ve Toplantı Salonunda düzenlenen geceye siyasetçiler ve Eyüp’te bulunan Spor Kulüplerinin Başkan ve Yöneticileri ile bazı Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri katıldılar.

Gecede bir konuşma yapan Eyüp temsilcisinin Başkanı Fatih Kulaksız, 1982 yılında kurulan ve geçen zaman zarfında ilk şampiyonluğunu yaşayan Topçularspor’un daha güçlü adımlarla yarınlara hazırlandığını söylerken, kendilerine destek verenlere de teşekkür etti. Kulaksız ayrıca, Kulübümüzün çalışmalarında bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza ve iş adamlarına teşekkür ediyoruz. ‘Bizler sizlerin desteğinin yanımızda daima hissetmek istiyoruz. Bu güne kadar Kulübümüze desteklerini esirgemeyen tüm iş adamlarımıza ve sevenlerimize teşekkür ediyoruz. Biz Kulüp ve takım olarak gençlerimizi daima spor ile iç içe yaşamları, yeşil sahalarda daha çok gencin buluşması için çaba gösteriyoruz. İnanıyoruz ki bu takım ileri yıllarda daha iyi bir yere gelecekti. Desteklerinizin sürmesini istiyoruz.” dedi. 

Gecede MHP Eyüp İlçe Başkanı Halil Feyizoğlu da bir konuşma yaptı. İlçe Başkanlığı görevinden önce, Eyüp Esentepe Şahinspor’un Başkanlığını da yapmış olan Feyizoğlu, sağlıklı ve zinde olmak için spor yapmanın önemine değinirken Topçularspor Kulübü Başkan ve Yönetim Kurulu’ndan da spora yapmış olduğu katkılardan dolayı övgüyle söz etti. Kendisinin de Amatör bir Kulübe Başkanlık yaptığını hatırlatan Feyizoğlu, kısıtlı imkanlara rağmen özveriyle mücadeleleri ve alınan başarıdan dolayı Topçularspor’un Başkanı Fatih Kulaksız’ı, Yöneticilerini, Teknik Kadro ve futbolcuları kutladı.

Geceye bazı Siyasi Parti temsilcileri ile çok sayıda Topçuspor taraftarları ve sevenleri katıldılar. Şampiyonluk pastasının kesilmesi ile devam eden gece, Topçularspor’a desteklerinden dolayı çeşitli isimlere teşekkür plaketleri takdim edilmesi ile son buldu.

Topçularspor’un formasını ise geceye katılamayan Eyüp Rizeliler ve Rize’yi Sevenler Derneği Başkanı ve aynı zamanda Esenay Spor Kulübü Başkanı olan Mehmet Yazıcı 2000 TL bedelle satın aldı.


HABER: BURAK KURTULUŞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus