24 Aralık 2011 08:20

Tolga Akbaba Hakemliği tercih ettiDünkü köşe yazımızda, “futbol oynadığı takımının maçını yönetecek” dediğimiz Tolga Akbaba, tercihini Hakemlikten yana kullandı. Genç Hakem kardeşimizin Hakemli bültende İhsaniyespor’un maçının karşısında ismini görünce İstanbul İl Hakem Kurulu’nu aradığı ve maçları geri verdiğini öğrendik.


Hem öğrenci hem de çalışıyor
Tolga’nın bir arkadaşının belirttiğine göre, İstanbul Aydın Üniversitesi, Reklamcılık ve Halka İlişkiler Bölümü öğrencisi olan ve okuldan sonra part-time çalışan Tolga Akbaba’nın HİF Hakemliği döneminde hem futbol oynayıp hem de İhsaniyespor’da görev yaptığı, ancak 2 hafta önce İl Hakemi statüsüne geçtiği için aktif futbol yaşantısını sona erdirdiği öğrenildi.

Bu hafta sonu herhangi bir müsabaka Hakem olarak görev yapmayacağı öğrenilen Tolga Akbaba'nın, Çarşamba günü Hadımköy-Çiftlikköy takımları arasındaki 1. Amatör Lig, 1. Grup müsabakasında Yardımcı Hakem olarak görev yapacağı öğrenildi.

Hakemliği çok sevdiğini ve iyi bir Hakem olabilmek için bu konuda sürekli olarak kendini geliştirdiğini öğrendiğimiz genç kardeşimizin Hakemlik hayatında başarılı olmasını dileriz.

HABER: BURAK KURTULUŞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus