12 Ocak 2017 05:04

TMVFL Türkiye Karması Samsun'da

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi’nde forma giyen oyunculardan oluşan Türkiye Karması, hafta sonu maç programı için Samsun’da...


Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Federasyonu Başkanı Kenan Gürsu’nun başkanlık edeceği kafilede TFF İstanbul İl Temsilcisi ve TMVFL Yönetim Kurulu üyesi Ali Tanrıyaşükür ile İASKF Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda İASKF Genel Sekreteri Asım Özdemir de yer alacak.

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Batı ve Orta Karadeniz Bölge Temsilcisi Ali Doğan şu açıklamaları yaptı:

"13 Ocak Cuma günü Samsun’a gidecek kafilede; TMVFL Başkan Vekili Mustafa Ekşioğlu, Başkan Yardımcısı Ahmet Arslan, Yönetim Kurulu üyesi Füsun Erayla, Batı ve Orta Karadeniz Bölge Temsilcisi Ali Doğan'da bulunuyor.

TMVFL Türkiye Karması Sportif Direktörü Alpay Özer’in geçtiğimiz günlerde açıkladığı Türkiye Karması’nda 23 futbolcu bulunuyor. Maç programları kapsamında TMVFL Türkiye Karması; 14.01.2017 Cumartesi günü Çorum Hitit Masterler, 15.01.2017 Pazar günü de Metro Samsun Veteranlar takımları ile karşılaşılacak."

 

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus