10 Aralık 2010 01:56

Teşekkürler Muharrem Yıldırım.
Bölgesel Amatör Lig 10. Grup takımlarından Feriköyspor'un Muharrem Yıldırım’ı sportif direktörlüğe getirmesinin ardından. Ayazağa Spor Resmi Taraftar sitesinden açıklama yapıldı.

Futbola Sarıyer alt yapısında başlayıp burada A takıma kadar yükselen Muharrem Yıldırım sırasıyla Kırklareli, Nişantaşı, Beylerbeyi, Tavşanlı Linyit, Eyüpspor ve Ayazağaspor’da profesyonel futbol oynadı. 

Antrenörlük yaşamına Ayazağaspor’da 2004-2005 sezonunda Behçet Argun’un yanında başlayan daha sonra takımın başına geçen Yıldırım, Ayazağaspor’la 4 kez 3. Lig terfi maçlarına katıldı, iki kez final gören ve geçen sene finale kadar gelmekte en çok paylardan biri de kuşkusuz Muharrem hocaydı.Muharrem Yıldırım Teknik hocalık kariyerine Bölgesel Amatör Lig takımlarından Feriköy'de sportif direkötör olarak göreve getirilmiştir.Kendisine bugüne kadar Ayazağaspor çatısı altında gösterdiği gerek futbol yaşantısında olsun, gerek yardımcı hocalık zamanında olsun gerekse Teknik Direktörlük dönemlerinde olsun göstermiş olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunar, yeni takımında başarılar dileriz.

Kaynak.: www.ayazagaspor.org

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus