08 Mayıs 2007 06:00

Nedir bu İstanbul'un şanssızlığı!


Terfi maçlarında penaltılarla elenen İstanbul takımları kervanına (Hadımköy, Vefa, Yenibosna, Feriköy) Kentyıldızspor da katıldı. Esenler ilçesinin temsilcisi, normal süresi 0-0, uzatma devresi 1-1 biten maçta Bursa Kurtuluşspor'a penaltılarla 5-4 yenildi.

Bugün yapılan maçların sonuçlarını şöyle

ESKİŞEHİR

A
13.00 İstanbul Kentyıldız - Bursa Kurtuluş: 1-1 (4-5 pen)
16.00 Edirne Keşan - Çanakkale Arslanca: 1-2

B
15.00 İstanbul Silivri - Bursa Kestel: 0-1
Bilecik Söğüt (bye)

İSTANBUL

A
14.00 Zonguldak Kilimli - Tekirdağ Şarköy: 1-0
16.00 Tavşanlı Linyit - Bursa Bosch: 1-0

B
14.00 Bilecik Vitra - Kütahya Azotspor: 1-3
Bursa Karacabey (bye)

BURSA

A
17.00 Bolu Belediyespor - İstanbul Tuzla: 0-6
Kocaeli Suadiye Belediye (bye)

B
14.30 Yalova Tavşanlı - Kocaeli Köseköy Bld: 1-2
17.00 İstanbul Ümraniye - Düzce Burhaniye: 3-3 (5-3 uz)

KÜTAHYA

A
14.00 Eskişehir Demir - Sakarya Serdivan: 8-7 pen
16.30 Balıkesir Erdek Bld - İstanbul Ayazağa: 2-0

B
14.00 Sakarya Yıldırım - Eskişehir Anadolu Ünv: 1-2
İstanbul Batı Trakya (bye)

MUĞLA

A
14.00 Uşak Selvioğlu - Denizli Servergazi Bld: 0-1
16.30 Aydın Didim Bld - İzmir Torbalı: 1-3
B
16.00 Aydın Kuşadası - Denizli İrem Tekstil: 0-2
İzmir Ödemiş (bye)

AYDIN

A
17.00 Isparta Üniversitesi - Manisa Donatım: 2-4
17.00 İzmir Urla Gençlik - Muğla Yeni Milas: 6-0
B
14.00 Manisa Kocaçeşme - Uşak Belediyespor: 1-4 (uz)
İzmir Çiğli Belediye (bye)

KAYSERİ

A
14.00 Adana Kozan Bld - Osmaniye Önder: 2-0
16.30 Mersin Toroslar Bld - Ankara Keçiören Bld: 2-8

B
16.30 Adana İncirlik Bld - Ankara Pursaklar Bld: 0-2
Nevşehir Suvermez Kale (bye)

NEVŞEHİR

A
15.00 Kırıkkale Hacılar - Kayseri KH: 2-0
15.00 Yozgat Akdağmadeni - Konya Akşehir: 0-3

B
15.00 Adana Seyhan Bld - Kırşehir Çiçekdağı Bld: 6-0
Konya Şeker (bye)

ORDU

A
13.00 Trabzon Çarşıbaşı - Giresun Acarlar: 5-0
15.30 Tokat Erbaa - Sivas Belediyespor: 0-1
B
13.00 Trabzon Söğütlü Bld - Rize Çaykur: 5-4 pen
Amasya Şeker (bye)

RİZE

A
11.00 Erzurum Sanayi - Ordu Belediye: 1-2
13.00 Kars Kağızman - Artvin Arhavi: 1-0

B
15.00 Ardahan Göle - Giresun Görele: 0-5
Samsun Bafra Bld (bye)

ELAZIĞ

A
14.00 K.Maraş Ferhuş - Van Özel İdare: 5-4 pen
16.00 Malatya Battalgazi Bld - Ağrı Çağrıspor: 4-5 pen
Yeni Tunceli (bye)

Not: Bitlis Özgüzeldere ve Muş Şeker çekildi.

ŞANLIURFA

A
13.30 Kızıltepe Eğitim Gençlik - K.Maraş Sağlık: 5-3 pen
15.30 Gaziantep Şehitkamil Bld - D.Bakır Bağlar Vural: 1-3

B
15.30 İskenderun Kartal - Adıyaman KH: 1-0
Kilis Elbeyli (bye)

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus