18 Nisan 2006 06:06

Terfi Maçlarında Gruplar Belli Oldu





Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre gruplar şöyle:

(Bu arada TASKK bu sene maşallah her şeyi eksiksiz veriyor. Aman nazar değmesin diyoruz)

26-30 Nisan arasındaki maçlar

Balıkesir: Balkan Yeşil Bağlar, Vefa, Kocaeli Hereke Yıldız, Kocaeli Alikahya Bld, Çanakkale Aslanca, Yalova Altınova, Eskişehir Sağlık, Bilecik Bozüyükspor

Sakarya: İstanbul Özlemspor, Tuzlaspor, Tavşanlı Linyit, Kütahya Çelebi Çağlayanspor, Bolu Aşağısoku, Karabük Safranbolu Bld, Zonguldak Bld

Çanakkale: Hadımköyspor, Düzcespor, Bursa Karacabeyspor, Tekirdağ Velimeşe Bld, Kırklareli Babaeskispor, Sakarya TEK, Sakarya Pamukovaspor, Edirne Keşanspor

Muğla: İzmir Ödemiş Bld, İzmir Yeni Menemen, Aydın Bld, Aydın Sağlık, Manisa Sarıgöl Bld, Manisa Kocaçeşmespor, Afyon Dinarspor, Isparta Eğirdir Bld

Isparta: Aydın Sökespor, Aydın Köşk Bld, Denizli Konakspor, Muğla BB Bodrum, Uşak Selvioğlu, Antalya Manavgat Bld, Antalya Beykonak Bld, Burdur Bucak Oğuzhan

Kayseri: Adana Kozan Bld, Adana İncirlik Bld, Mersin Yolspor, Mersin Yeni Anamurspor, Konya Karapınar Bld, Karaman Bld, Aksaray Ortaköyspor, Nevşehir Sağlık

Mersin: Hatay Reyhanlıspor, Hatay İskenderun ASAŞ, Kayseri Talasgücü, Kayseri Argıncıklıspor, Adana Seyhan Bld, Kilis Polisgücü, Osmaniye Önderspor, KM Ferhuşspor

Kahramanmaraş: Malatya KH, Şanlıurfa Birecik Bld, Diyarbakır Erganispor, Elazığ Bld, Mardin Kızıltepe GB, Yozgat Akdağmadeni, Gaziantep Naksan, Mersin MESKİ

Erzurum: Ağrı Sağlık, Iğdır Enginalan, Kars Kağızmanspor, Ardahan 23 Şubat, Buyburt KH, Trabzon Sürmenespor, Trabzon Yalıspor, Tunceli Polisgücü

Samsun: Kastamonu Bozkurt Bld, Çankırı SHÇEK, Tokat Turhalspor, Sivas Demirspor, Trabzon Yomraspor, Sinopspor, Ordu Soyaspor, Giresun Görelespor

Sivas: Elazığ Paluspor, Erzincan Fatih Anadolu Teknik Lisesi, Kırşehir KH, Erzurum KH, Amasya Şekerspor, Kırıkkale Mühimmatspor, Çorum GB, Samsun Bafra Bld

Eskişehir: Yeniköyspor, THY, Ankara OSTİM, Ankara Pursaklar Bld, Zonguldak Ereğli Bld, Zonguldak Çaycuma, Düzce Cumayeri Bld, Bartınspor

3-7 Mayıs maçları

Bursa: Ümraniyespor, Tepecik Belediyespor, İzmir Ulucak Bld, İzmir Çiğli Bld, Tavşanlı Gençlik Yurdu, Kütahya Termikspor, Manisa Kırkağaç Acar İY, Manisa Somaspor

Kütahya: Ankara Sincan Bld, Ankara Adaletspor, Konya Selçuklu Bld, Konya Beyşehir Bld, Afyon Demirspor, Afyon Sahip Ataspor, Eskişehir Çifteler Bld, Kocaeli Körfez Bld

İstanbul: Bursa Zaferspor, Bursa Tütünspor, Kocaeli Suadiye Bld, Kocaeli Derince Bld, Sakarya Hendekspor, Sakarya Yıldırımspor, Tekirdağspor, Edirnespor

Burdur: İzmir Özyeşiltepe, İzmir Torbalı Bld, Denizli Gümüşlerspor, Denizli Yenimahalle Kültür, Ankara Bağlum Bld, Antalya Serik Bld, Muğla Ören Bld, Uşak Bld

Adana: Gaziantep Şehitkamil Bld, İskenderunspor, Kayseri Pansu Şeker, Nevşehir S. Kalespor, KM Bld, Adıyaman Bld, Şanlıurfa Siverek Bld

Elazığ: Yüksekovaspor, Batman Tüpraş, Diyarbakır Maliye, Siirt Bld, Bitlis Polisgücü, Muş Zaferspor, Yenimahalle Bingölspor, Malatya Bld

Tekirdağ: Çıksalınspor, Hasköyspor, Bursa Bosch, Bursa Orhangazi GB, Çanakkale Mahmudiye Bld, Lüleburgazspor, Yalova Tavşanlı Bld

Trabzon: Artvin Arhavispor, Rize Çayspor, Sivas Bld, Ordu Telekom, Erzurum BŞB, Gümüşhane KH, Giresun Acarspor, Samsun Kadıköyspor

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus