25 Ekim 2012 09:00

TEM Terkosspor özüne döndü


İstanbul 1. Amatör Lig 1. Grup'ta sıkıntılı günler geçiren TEM Terkosspor'da yaşanan istifaların ardından kulüp 'öz benliğine dönme' kararı aldı. Mavi-Beyazlılar'da teknik direktörlüğe, kulübe uzun yıllar futbolcu olarak hizmet veren Özgür Polat getirildi.
Arnavutköy temsilcisinin yeni teknik direktörü Özgür Polat, Yerel Futbol Sitesi'ne yaptığı açıklamada, "Hocamızın ve yöneticimiz Osman Kaplan'ın istifası her ne kadar takım olarak bizi üzmüş olsa da kişilerin hiçbir zaman takımın önüne geçemeyeceğini, camiamızın tek yürek olmasından ve futbolcularımızın birlikteliğinden bir kez daha anlamış bulunmaktayım. Ben yaklaşık 15 senelik futbol yaşantımın verdiği tecrübeleri futbolcu genç kardeşlerime aktarırken takımımızın kalecisi Yasin Demirel de bana yardımcı olmaktadır" dedi.

Takımdaki son durum hakkında bilgi veren genç teknik adam, "Başkanımızın da değerli katkılarıyla transfer sezonu kapanmadan, daha önce Büyükçekmecespor'da oynayan Muhammet, Muharrem ve Mücahit'le anlaştık.  Sezon başında takımımıza gelen 12 transferle, bireysel nedenlerle yollarımızı ayırdık. Artık özümüze, beldemizin gençlerine döndük. Gençlerimize spor bilincini aşılamak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmak istiyoruz" diye konuştu.

Gerek tecrübesizlik gerekse fikstür dezavantajı nedeniyle ilk 6 haftada 3 puan toplayabildiklerini belirten Polat, "İlerleyen haftalarda yeni transferlerimizin de uyum sorununu aşmasıyla başarılı sonuçların geleceğini düşünüyorum" dedi.

HABER: EFKAN BUCAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus