08 Aralık 2011 03:12

Tekirdağspor dört köşeTekirda Süper Amatör Ligi'nde 4’te 4 yaparak sezona flaş bir başlangıç yapan Tekirdağspor’ da moraller yerinde. Ligde puan kaybı yaşamadan liderlik koltuğunda oturan Tekirdağspor’ da Malkaraspor maçı öncesi hedef yine 3 puan alarak hem liderliği sürdürmek hem de gruptaki en büyük rakibi Velimeşe’ ye gözdağı vermek.
Çakır: BAL  yolunda puan kaybına tahammülümüz yok
Tekirdağspor antrenörü Necdet Çakır; "Hedef BAL Ligi. Özlenen Tekirdağspor’u  geri  getireceğiz basamakları yavaş yavaş çıkıyoruz,puan kaybına tahammülümüz yok" dedi. Çakır, bu hafta ki rakipleri için ise "Biz rakiplerimize her zaman saygı duyuyoruz. Malkaraspor’u izleme fırsatım olmadı ama tehlikeli olabilecek bir rakip. Önlemlerimizi aldık çıkıp sahaya oyunumuzu oynayacağız" diye konuştu.

Barış Sakat, Cezalı Futbolcu Bulunmuyor
Malkaraspor öncesi lider Tekirdağspor’da cezalı futbolcu bulunmazken, yan bağlarında esneme olan Barış Pınar’ın oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olacak. Yine hücum ağırlıklı bir kadroyla sahaya çıkması beklenen Tekirdağspor’da oyuncular da maçtan 3 puanla ayrılmak istediklerini 3 puana kenetlendiklerini belirttiler.

Kaynak: Habertrak / C.Ogün Kürümoğlu

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus