05 Aralık 2015 10:51

Tecrübeli kaleci yıllara meydan okuyor


                         
Ortaçeşme A Takımı'nın yedek kalecisi olan ve bu sezon kaleci Hayrullah'ın cezalı olduğu Çamlıca,Bakırköy ve Esenler maçlarında Bordo-Beyazlılar'ın kalesini başarıyla koruyan 1973 doğumlu 42 yaşındaki tecrübeli eldiven Emre Hasan Alev ilerlemiş yaşına rağmen gönülden bağlı olduğu kulübüne hizmet etmeye devam ediyor. 

Yaklaşık 30 yıldır Türk futboluna hizmet eden tecrübeli kaleci neredeyse bir çoğu çocuğu yaşında olan takım arkadaşlarına hem iyi bir abi hem de iyi bir sporcu olarak örnek olmaya devam ediyor. Ortaçeşme takımı teknik heyeti ve oyuncuları tarafından da çok sevilen tecrübeli eldiven takımının bu seneki başarısında genç futbolculara aktardığı bilgi ve tecrübesiyle de önemli bir paya sahip.

Kariyerinde Ortaçeşme, Kavacık, Osmaniye İstiklal, Çavuşbaşı, Elmalıspor ve İçerenköy gibi takımlar bulunan aynı zamanda Türkiye Masterler Veteranlar  liginde mücadele eden Beykoz Masterler Takımı'nın da kalesini koruyan  tecrübeli eldivenin kariyerine daha ne kadar devam edeceği merak ediliyor.
HABER FOTO:ÜMİT YILMAZ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus