23 Kasım 2008 02:48

'Taraftar burada, protokol nerede?'Tekirdaü Süper Amatör Küme takımlarından Tekirdağspor'un taraftar grubu Vandallar, kentte yayın yapan Kanal 59’u ziyaret etti. Taraftar grubu adına televizyonu ziyaret eden Ferdi Güler, Amigo Oğuz, Hakan Şenel ve Gökhan Güvenci, grubun çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Tekirdağspor'un deplasman maçları da dahil her maçına gittiklerini ifade eden taraftar temsilcileri, sahada futbolun, tribünde ise taraftarın bulunduğunu, tek eksiğin kentin ileri gelenleri olduğunu söyledi. Vandallar taraftar grubu olarak Tekirdağspor'u asla yalnız bırakmadıklarını söyleyen taraftar temsilcileri, “Biz elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da hazırız. Başta protokol yetkilileri olmak üzere Tekirdağlıların maçlara gelmesini istiyoruz” dediler.

Vali Aydın Nezih Doğan ve Belediye Başkanı Ahmet Aygün’ün hiçbir maça gelmediğini vurgulayan taraftarlar, “Yetkililerin gelmesi hem takımı hem de bizleri motive edecektir. Şampiyonluğa ve 3. Lig'e oynayan bir takımımız var. Tüm futbolcularımız ellerinden gelen özveriyi gösteriyor ancak sahipsiziz” diye konuştular. Bazı deplasman maçlarında diğer takımlara imrenerek baktıklarını da belirten Vandallar grubu temsilcileri, “Bazı takımlara inanılmaz destek var. Hem taraftar, hem protokol takımına sahip çıkıyor. Biz taraftar olarak her zaman varız, protokolü de bekleriz” diyerek sözlerini noktaladılar.

Kaynak: http://www.tekirdagsporum.tr.gg/

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus