19 Ocak 2017 02:12

'Süper Amatör'de köy takımlarını istemiyorlar'

İzzettinspor Kulübü Yöneticisi Aziz Irmak gündeme dair önemli açıklamalar yaptı.


İstanbul Süper Amatör Küme 4. Grup’ta bitime iki hafta kala ligden çekilen, daha sonra bu karardan vazgeçse de TFF tarafından bu isteği kabul görmeyen İzzettinspor’a köy halkından tepki var. Kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre, çekilme kararını tüm yöneticilerin desteklemezken köy halkı da takımı da acele alınmış bu karardan dolayı yönetime sitemkar.

'Keşke çıksaydık'
İzzettinspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Aziz Irmak, Yerel Futbol'a yaptığı açıklamada “Benim şahsi kanaatim, keşke çekilmeseydik. Ancak böyle bir tasarrufta bulunulmuş. Hızlı alınmış bir karar oldu. Üzüldüğüm nokta büyük fedakarlıklarla bu noktalara getirdiğimiz kulübümüz İstanbul amatör camiasında, gruptaki dengeleri bozduğu gerekçesi ile ağır eleştiri altında. Bu nedenle keşke son iki maça çıksaydık da, düşseydik bile şerefimizle düşerdik” dedi.

Bir köy takımı olarak sezon boyunca olumsuzluklarla mücadele ettiklerini belirten Irmak, “Şunu anladık ki Süper Amatör Küme’de köy takımları üvey evlat. Hakemler bizi istemiyor, kendi kendimize oynamamızı bekliyorlar. Rakiplerimizden de ne yazık ki yakınlık göremedik. Biz kendilerini en iyi şekilde ağırladık ama gittiğimiz deplasmanlarda küfür ve hakaretlere uğradık, bazen sahadan zor çıktık. Bir tek Esenyurtspor’dan destek gördük” diye konuştu.

HABER: EFKAN BUCAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus