31 Aralık 2014 03:09

SÜPER AMATÖR LİGDE HAFTANIN PROGRAMI AÇIKLANDI


İstanbul Süper Amatör Lig'de yeni yılın ilk karşılaşmaları 4 Ocak 2015 ve 5 Ocak 2015 tarihlerinde oynanacak. Karşılaşmaların programı haberimizin devamındadır.




1.GRUP Pazar
12.30 Bostancı-Kartal Çavuşoğlu (Başıbüyük)
14.00 Bağlarbaşı-Esenyurt (Yenisahra Suni Çim)
14.15 Vefa-Tophane Tayfun (Vefa)
14.15 Albayrak-Kocasinan (Albayrak)
14.15 Kağıthane-Subaşı (Hasbahçe)
14.15 Irmakspor-Tunaspor (Merkezefendi)

2.GRUP Cumartesi
12.30 Bulvar-Çekmeköy (Bulvar)
14.15 Bağcılar-Ortaçeşme (Mahmutbey)
14.15 Kuştepe-Selvispor (Nurtepe)
14.15 Çayırbaşı-Kadırga (Çayırbaşı)
14.15 Kartaltepe-Hadımköy (Rami)
14.15 Sütlüce-Alibeyköy (Mehmet Akif)

3.GRUP Pazar
12.00 İstanbul Kastamonu-Feriköy (Vefa)
12.30 Hasköy-Gümüşsuyu (Nurtepe)
14.15 Öz Alibeyköy-Öz Trabzonlular (Alibeyköy)
14.15 Yahya Kemal-Çamlıca (Yahya Kemal)
14.15 Reşitpaşa-Ataşehir Çamoluk (Çayırbaşı) – Seyircisiz
14.15 Alemdağ-Küçükköy (Alemdağ)

4.GRUP Cumartesi
10.45 Çankırı Maruf-Dudullu (Bayrampaşa Bld.)
12.30 Kurtköy-İstanbul Sinop (Kurtköy)
14.15 Selimpaşa-Rami (Silivri)
14.15 Bakırköy-Vardar (Bakırköy Bld.1 Nolu Saha)
14.15 Gazi Mahallesi-Zeytinburnu Yıldız (Gazi Mahallesi)
14.15 Sanayi Mahallesi-Paşabahçe (Mehdi Sancak)

5.GRUP Pazar
14.15 Ömerli Köyü-Şile (Hadımköy)
14.15 Zara Ekinli-Damlaspor (Zara Ekinli)
14.15 Çağlayan Gençlerbirliği-Okspor (Nurtepe)
14.15 Taksim-Ayazağa (Feriköy)
14.15 Yamanspor-Kocamustafapaşa (Ümraniye Bld.)
14.15 Gülsuyu-Güneşli (Başıbüyük)

6.GRUP Cumartesi
12.30 Silivri Alibey-Ortaköy (Silivri)
14.00 Şile Yıldız-İstanbul Bayburt (Şile)
14.00 İTÜ-Yeşilova Esnaf (İTÜ Ayazağa)
14.15 İstanbul Malatya-Güngören (Sefaköy Kartal)
10.45 İstanbulspor Kulübü-Sultanbeyli (Yeşilova Kemal Aktaş) – Pazar
13.00 İçerenköy İdmanyurdu-Osmaniye İstiklal (İçerenköy) - Pazar

7.GRUP Pazar
12.30 Kartal Belediyespor-Batı Trakya (Bulvar)
14.15 Esenyurt İncirtepe-Sultangazi Esentepe (Esenyurt Bld.)
14.15 Okmeydanı Fetih-Mimarsinan (Okmeydanı Fetih)
14.15 Mecidiyeköy-Selimiye (Seyrantepe)
14.15 Beykoz-Beşyüzevler (Paşabahçe)
14.15 Örnektepe-Yeniköy (Mehmet Akif Ersoy)

8.GRUP Cumartesi
14.00 Nişantaşı-Alibeyköy Parseller (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14.15 Gürpınar-Galata (Gürpınar)
14.15 Yıldırım Bosna-Çeliktepe (Bayrampaşa Bld.)
14.15 Kaynarca-Adalar (Kaynarca)
14.15 Topkapı-Sarıyer Yenimahalle (Mimarsinan)


DERLEYEN: ERHAN HARPUT

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus