24 Aralık 2014 04:39

SÜPER AMATÖR LİG'DE HAFTANIN BÜLTENİ AÇIKLANDI


İstanbul Süper Amatör Lig'de 27 Aralık 2014 Cumartesi ve 28 Aralık 2014 Pazar günü oynanacak olan karşılaşmaların programı haberimizin devamındadır.




1.GRUP Cumartesi
12.30 Kocasinan-Bostancı (Kocasinan)
13.00 Subaşı-Bağlarbaşı (İhsaniye)
14.15 Esenyurt-Tophane Tayfun (Esenyurt Bld.)
14.15 Tunaspor-Kağıthane (Bayrampaşa Bld.)
14.15 Albayrak-Vefa (Albayrak Suni Çim)
14.15 Çavuşoğlu-Irmak (Kartal Yunus)


2.GRUP Pazar
10.45 Selvi-Kartaltepe (Merkezefendi) – Cumartesi
14.15 Ortaçeşme-Alibeyköy (Ortaçeşme) – Cumartesi
12.30 Çekmeköy-Kuştepe (Alemdağ)
13.00 Hadımköy-Bağcılar (Hadımköy)
14.15 Kadırga-Bulvarspor (Namık Sevik)
14.15 Çayırbaşı-Sütlüce (Çayırbaşı)


3.GRUP Cumartesi
11.30 Çamlıcaspor-Öz Trabzonlular (Spor Akademisi)
12.30 Gümüşsuyu-İstanbul Kastamonu (Ortaçeşme)
14.15 Feriköy-Reşitpaşa(Feriköy)
14.15 Hasköy-Öz Alibeyköy (Seyrantepe)
14.15 Küçükköy-Yahya Kemal (Avcılar Firuzköy)

14.00 Ataşehir Çamoluk-Alemdağ (Başıbüyük) - Pazar

4.GRUP Pazar
10.45 Vardar-Gazi Mahallesi (Namık Sevik)
14.00 İstanbul Sinop-Sanayi Mahallesi (K.Çekmece Metin Oktay)
14.00 Zeytinburnu Yıldız-Kurtköy (Zeytinburnu Bld.)
14.00 Rami-Bakırköy (Eyüp Bld.Rami)
14.15 Selimpaşa-Çankırı Maruf (Silivri)
14.15 Paşabahçe-Dudullu (Paşabahçe)


5.GRUP Cumartesi
10.45 Güneşli-Çağlayan Gençlerbirliği (Bağcılar Mahmutbey)
12.30 Gülsuyu-Taksim (Kartal Yunus)
14.15 Kocamustafapaşa-Ömerli Köyü (Namık Sevik)
14.15 Şile-Zara Ekinli (Şile)
14.15 Damlaspor-Ayazağa (Merkezefendi)
14.15 Okspor-Yamanspor (Erokspor Tesisleri)


6.GRUP Pazar
12.30 Silivri Alibey-İçerenköy İdmanyurdu (Silivri)
12.30 Ortaköy-İTÜ (Çilekli)
13.30 Sultanbeyli-İstanbul Malatya (Sultanbeyli 75.Yıl)
14.15 Yeşilova Esnaf-İstanbulspor Kulübü (Yeşilova Kemal Aktaş)
14.15 Güngören-Şile Yıldız (Bakırköy Bld.2 Nolu Saha)
14.15 İstanbul Bayburt-Osmaniye İstiklal (Mehdi Sancak)


7.GRUP Cumartesi
12.30 Batı Trakya-Okmeydanı Fetih (Merkezefendi)
14.15 Sultangazi Esentepe-Kartal Belediyespor (Zara Ekinli)
14.15 Beşyüzevler-Örnektepe (Yıldıztabya)
14.15 Yeniköy-Esenyurt İncirtepe (Çayırbaşı)
14.15 Beykoz-Mecidiyeköy (Paşabahçe)
14.15 Mimarsinan-Selimiye (Mimarsinan)


8.GRUP Pazar
12.30 Sarıyer Yenimahalle-Yıldırım Bosna (Çayırbaşı)
14.00 Alibeyköy Parseller-Kaynarca (Alibeyköy)
14.15 Yeşilköy-Nişantaşı (Bakırköy Bld.1 Nolu Saha)
14.15 Adalar-Galata (Kartal Yunus)
14.15 Topkapı-Gürpınar (Mimarsinan)


DERLEYEN: ERHAN HARPUT

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus