18 Aralık 2014 10:03

SÜPER AMATÖR LİG'DE 16.HAFTA HAKEMLERİ AÇIKLANDI


İstanbul Süper Amatör Lig'de 16.hafta karşılaşmaları 20-21 Aralık 2014 tarihlerinde oynanacak.  Süper Amatör Lig maçlarını yönetecek Hakem ve Yardımcı Hakemler İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından açıklandı.



1.GRUP
Tophane Tayfun-Subaşı: Barış Esa
Irmakspor-Kocasinan: Mehmet Tolga Tarık 
Vefa-Esenyurt: Fatih Kömel
Kağıthane-Çavuşoğlu: Adem Yalçın 
Bağlarbaşı-Tunaspor: Semih Duran 
Bostancı-Albayrak: Sertan Bakan

2.GRUP 
Kuştepe-Kadırga:  Abdülkadir Düzgün
Kartaltepe-Çekmeköy: İ.Emre Arkçı
Bağcılar-Selvispor: Burak Taşkınsoy
Sütlüce-Ortaçeşme: Okan Akın 
Bulvar-Çayırbaşı: Cem Koyun
Alibeyköy-Hadımköy:  Bestami Uymaz



3.GRUP
Yahya Kemal-Ataşehir Çamoluk: Seyfettin Ünal
İstanbul Kastamonu-Hasköy: Serhat Tan
Öz Alibeyköy-Çamlıca: Sinan Ertingü
Reşitpaşa-Gümüşsuyu: Yusuf Ziya Özyurt
Alemdağ-Feriköy: Oğuzhan Uğurlu
Öz Trabzonlular-Küçükköy: Emre Malok
4.GRUP 
Çankırı Maruf-Paşabahçe: Serkan Deniz 
Bakırköy-Selimpaşa: Özer Bektaş 
Gazi Mahallesi-Rami: Hakan Karaburunoğlu 
Sanayi Mahallesi-Zeytinburnu Yıldız: Ali Sarısoy 
Kurtköy-Vardar: Rauf Tacettin Holdur 
Dudullu-İstanbul Sinop: Erkoç Doğan





5.GRUP
Ayazağa-Şile: Serdar Akkoçoğlu
Ömerli Köyü-Okspor: Muhammed Enes Özel
Zara Ekinli-Kocamustafapaşa: Özer Bektaş
Çağlayan Gençlerbirliği-Gülsuyu: Sertaç Şaroğlu
Taksim-Damlaspor: Cihan Ataş
Yamanspor-Güneşli: Gökhan Güven 


6.GRUP 
İTÜ-Silivri Alibey: Serdar Karagöz
Şile Yıldız-Sultanbeyli: Mert Büyükgiray 
İstanbulspor Kulübü-Ortaköy: Tolga Akbaba 
İstanbul Malatya-Yeşilova Esnaf: Cihan Ataş 
İçerenköy İdmanyurdu-İstanbul Bayburt: Selim Atalay 
Osmaniye İstiklal-Güngörenspor: Yalçın Taşkınfurat 




7.GRUP

Okmeydanı Fetih-Sultangazi Esentepe: Samet Tükenmez
Selimiye-Batı Trakya: Melih Ortakcı
Esenyurt İncirtepe-Beşyüzevler: Deniz Hasanoğlu
Mecidiyeköy-Mimarsinan: Oktay Önge
Kartal Belediyespor-Yeniköy: Emre Türkmen
Örnektepe-Beykoz: M.Murat Kurt

8.GRUP
Yıldırım Bosnaspor-Topkapı: Taylan Özgür Arslan
Gürpınar-Adalar: Fatih Kömel
Galata-Alibeyköy Parseller: İsmail Akbulut
Kaynarca-Yeşilköy: Batuhan Bayar
Nişantaşı FK-Çeliktepe: Serhat Celal Özağdaş 



Not: Müsabakalarda Hakem değişiklikleri olabilir. Müsabakalarda görev alacak tüm Hakemlerimize başarılar diliyor, Hakem şansının daima yanlarında olmasını temenni ediyoruz.

Kaynak: İstanbul İl Hakem Kurulu Resmi Sitesi


DERLEYEN: ERHAN HARPUT

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus