03 Aralık 2014 05:11

SÜPER AMATÖR LİG 14.HAFTA BÜLTENİ AÇIKLANDI


İstanbul Süper Amatör Lig'de bu hafta karşılaşmalar Cuma günü oynanacak.Karşılaşmaların programı haberimizin devamındadır.






1.GRUP
12.00 Tophane Tayfun-Kartal Çavuşoğlu (Vefa)
14.00 Esenyurt-Tunaspor (Esenyurt)
14.00 Vefa-Subaşı (Vefa)
14.00 Kağıthane-Albayrak (Hasbahçe)
14.00 Bağlarbaşı-Kocasinan (Yenisahra)
14.00 Irmakspor-Bostancı (Merkezefendi)


2.GRUP
12.00 Sütlüce-Hadımköy (Seyrantepe)
14.00 Bağcılar-Kadırga (Mahmutbey)
14.00 Kartaltepe-Çayırbaşı (Bayrampaşa Bld.)
14.00 Kuştepe-Bulvar (Nurtepe)
14.00 Ortaçeşme-Selvispor (Ortaçeşme)
14.00 Alibeyköy-Çekmeköy (Alibeyköy)

3.GRUP

12.00 Öz Alibeyköy-Küçükköy (Alibeyköy)
14.00 Yahya Kemal-Gümüşsuyu (Yahya Kemal)
14.00 Reşitpaşa-İstanbul Kastamonu (Çayırbaşı)
14.00 Çamlıca-Ataşehir Çamoluk (Spor Akademisi)
14.00 Alemdağ-Hasköy (Alemdağ)
12.30 Öz Trabzonlular-Feriköy (Merkezefendi) – Pazartesi

4.GRUP

12.00 Çankırı Maruf-İstanbul Sinop (Bayrampaşa Bld.)
12.30 Sanayi Mahallesi-Rami (Mehdi Sancak)
14.00 Gazi Mahallesi-Bakırköy (Gazi Mahallesi)
14.00 Paşabahçe-Zeytinburnu Yıldız (Paşabahçe)
14.00 Kurtköy-Selimpaşa (Kurtköy)
14.00 Dudullu-Vardar (Dudullu)

5.GRUP

14.00 Zara Ekinli-Güneşli (Zara Ekinli)
14.00 Taksim-Şile (Feriköy)
13.00 Ayazağa-Okspor (Avcılar Firuzköy) – Pazar (Seyircisiz)
14.00 Ömerli Köyü-Gülsuyu (Hadımköy)
14.00 Yamanspor-Çağlayan Gençlerbirliği (Ümraniye Suni Çim)
14.15 Damlaspor-Kocamustafapaşa (Merkezefendi)


6.GRUP
14.00 İstanbulspor Kulübü-İTÜ (Yeşilova Kemal Aktaş)
14.00 İstanbul Malatya-Silivri Alibey (Sefaköy Kartal)
14.00 Osmaniye İstiklal-Yeşilova Esnaf (Bakırköy Bld.1 Nolu)
14.00 İçerenköy İdmanyurdu-Güngören (İçerenköy)
14.00 Şile Yıldız-Ortaköy (Şile)
14.15 İstanbul Bayburt-Sultanbeyli (Mehdi Sancak)


7.GRUP
12.00 Kartal Belediyespor-Beykoz (Bulvar)
12.30 Mimarsinan-Sultangazi Esentepe (Mimarsinan)
14.00 Okmeydanı Fetih-Beşyüzevler (Okmeydanı Fetih)
14.00 Mecidiyeköy-Batı Trakya (Seyrantepe)
14.00 Esenyurt İncirtepe-Örnektepe (Avcılar Firuzköy)
14.15 Selimiye-Yeniköy (Selimiye) – Pazartesi

8.GRUP
14.00 Gürpınar-Alibeyköy Parseller (Gürpınar)
14.00 Galata-Çeliktepe (Yıldıztabya)
14.00 Nişantaşı-Topkapı (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14.00 Adalar-Yeşilköy (Bulvar)
14.00 Kaynarca-Sarıyer Yenimahalle (Kaynarca)


DERLEYEN: ERHAN HARPUT

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus