18 Ekim 2017 11:38

Süper Amatör 8.Hafta Programı açıklandı

Süper Amatör'de 8.Hafta heyecanı


İstanbul Süper Amatör Ligde 21-22 Ekim Cumartesi ve Pazar günü oynanacak 8.hafta maç programı açıklandı.

Tekli  gruplar maçlarını Cumartesi oynarken çiftli  gruplar ise Pazar günü sahaya çıkacak.


21 Ekim 2017 Cumartesi

1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Leventspor - Gültepespor (Çilekli)
14:30 Davutpaşaspor - Çubukluspor (Namık Sevik)
14:30 Yenibosnaspor - Dudulluspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
14:30 Güngörenspor - İstanbul Bafraspor (Esenler Bld.)
14:30 Esentepe Adıyamanspor - Başakşehirspor (Zara Ekinli)

3.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Beşyüzevlerspor - Bağcılar İSTOÇ SK (Bayrampaşa İBB.)
14:30 Arnavutköy Belediyespor - Çapaspor (Bolluca)
14:30 Dolayobaspor - Beyoğlu Yeniçarşıspor (Dolayoba)
14:30 Yıldırım Bosnaspor - Soğuksuspor (Bayrampaşa Bld.)
16:00 Ortaköyspor - Gültepe Özgençlikspor (Çilekli)

5.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Kurtköyspor - Mahmutbeyspor (Çamlık)
14:00 Bostancıspor - Kocasinanspor (Yenisahra)
14:30 Kanaryaspor - Merkezefendispor (Kanarya)
14:30 Kavacıkspor - Sultanbeyli Uzunderespor (Kavacık)
15:00 Siirt İstanbul Yavuzselim - Terazidere (F.Mimarsinan)

7.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Yahya Kemal - Kartal Belediye (Yahya Kemal)
14:30 Kaynarcaspor - Vefaspor (Kaynarca)
14:30 Hasköyspor - Ortaçeşmespor (Beyoğlu)
14:30 Gazi Mahallesi SK - Akatlarspor (Gazi Mahallesi)
15:00 Şafakspor - Bağlarbaşıspor (Rami)

9.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 İstanbul Malatyaspor - Zara Ekinlispor (Namık Sevik)
14:30 Altıntepsi - Fikirtepe Dumlupınar (Bayrampaşa İBB.)
14:30 Bakırköyspor - İstanbul Kemahspor (Bakırköy Bld.1 No)
14:30 Pazariçi Köprülü - Başakşehir İkitelli (Yıldıztabya)
17:00 Araphanspor - İFA Spor (Bayrampaşa İBB.)


22 Ekim 2017 Pazar

2.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Kuştepespor - Yeşil Esenyurtspor (Nurtepe)
14:30 Sekbanlar SK - 1877 Alemdağspor (Bayrampaşa İBB.)
14:30 Zeytinburnu 1957 - Sultanbeylispor (Merkezefendi)
14:30 Kartalgücü - Okspor (Kartal Yunus)
14:30 Ayazağaspor - Topkapıspor (Ayazağa Atatürk)

4.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 İstanbulspor Kulübü - Beykoz (Hadımköy)
12:30 Küçükyalı Yelkenspor - Başakşehir Kartalspor (Başıbüyük)
14:30 Ramispor - Nişantaşı FK (Rami)
14:30 Büyükçekmece Belediyespor - Karabekirspor (Büyükçekmece)
14:30 Barbarosspor - GOP. Yeniköyspor (Selimiye)

6.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Bayrampaşa Tunaspor - Yıldıztabyaspor (Bayrampaşa Bld.)
14:30 İstanbul Güngörenspor - Mustafakemalpaşaspor (Mimar Yahya Baş)
14:30 Kadırgaspor - Çeliktepespor (Namık Sevik)
14:30 İstanbul Mesudiyespor - Bağcılar Güneşlispor (Paşabahçe)
00:00 Topçularspor - Pendik Kavakpınarspor 0-3 H

8.GRUP  PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Irmakspor - Cevizli Anadoluspor (Merkezefendi)
12:30 Paşabahçespor - Çayırbaşıspor (Paşabahçe)
14:30 Ömerli Köyü SK - Yedikulespor (Hadımköy)
14:30 Kestanelikspor - Kağıthanespor (İzzettin)
14:30 Ataşehir Çamolukspor - Küçükçekmece İdman Yurdu (Başıbüyük)

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus