13 Eylül 2017 04:13

Süper Amatör 2.Hafta programı açıklandı

Süper Amatör Ligde 2.Hafta müsabakalarının oynanacağı tarih ve saatler açıklandı.


Süper Amatör Ligde 2.Hafta müsabakalarının oynanacağı tarih ve saatler açıklandı. Maç programı aşağıdaki gibidir.

 

16 Eylül Cumartesi

2.GRUP
16:30 Kuştepe - Zeytinburnu 1957 (Nurtepe Stadı)
16:30 1877 Alemdağ - Sultanbeyli (Sarıgazi Stadı)
16:30 Y. Esenyurt - Kulaksız Okspor (Büyükçekmece Stadı)
16:30 Topkapı - Dikilitaş (Mimar Sinan Stadı)
16:30 Ayazağa - Kartalgücü(Ayazağa Atatürk Stadı)
00:00 Sekbanlar BAY

4.GRUP
16:30 Karabekir - Beykoz 1908(Ümraniye Bld. Suni)
16:30 Rami - İstanbulspor(Rami Stadı)
16:30 Nişantaşı - GOP Yeniköy(Yusuf Tunaoğlu)
16:30 Başakşehir Kartal - Küçükköy(Cebeci Stadı)
16:30 Küçükyalı Yelken - Barbaros(Başıbüyük Stadı)
00:00 Büyükçekmece Bld. BAY

6.GRUP
16:30 Tuna - Kadırga(Bayrampaşa Bld Stadı)
16:30 M.K. Paşa - Çeliktepe(Metin Oktay Stadı)
16:30 Yıldıztabya - Pendik Kavakpınar(Yıldıztabya Stadı)
16:30 Bağcılar Güneşli - Osmaniye İstiklal(Mahmutbey Stadı)
16:30 İst. Mesudiye - Topçular (Hükmen)
00:00 İstanbul Güngören BAY

8.GRUP
16:30 Ömerli Köyü - Irmak(Hadımköy Stadı)
16:30 Kağıthane - Cevizli Anadolu(Hasbahçe Stadı)
16:30 Paşabahçe - A. Çamoluk(Paşabahçe Stadı)
16:30 Yedikule - K. Çekmece İ.Y.(Namık Sevik Stadı)
16:30 Çayırbaşı - Kartaltepe(Çayırbaşı Stadı)
00:00 Kestanelik BAY


17 Eylül Pazar

1.GRUP
16:30 Çubuklu-İst. Bafra (Paşabahçe)
16:30 Başakşehir-Albayrak(Erdem Özçelik)
16:30 Davutpaşa-Levent(Namık Sevik)
16:30 Dudullu-Gültepe(Dudullu)
16:30 Es. Adıyaman-Güngören(Cebeci)
00:00 Yenibosna BAY

3.GRUP
14:30 Çapa - Gültepe Özgençlik(Namık Sevik)
14:30 Soğuksu - İst. Kayaşehir(Paşabahçe)
14:30 Yıldırımbosna - Ortaköy(B.Paşa Bld)
15:00 Arnavutköy Bld - Beşyüzevler(Bolluca)
16:30 B. Yeniçarşı - B.İstoç(Beyoğlu)
00:00 Dolayoba BAY

5.GRUP
16:30 Kanarya - Kavacık(Kanarya)
16:30 Mahmutbey - S.Uzundere(Mahmutbey)
16:30 Merkezefendi - Kocasinan(M.Efendi)
16:30 Terazidere - Kilyos(B.Paşa Bld)
16:30 Siirt İst. Y.S - Bostancı(Mimar Sinan)
00:00 Kurtköy BAY

7.GRUP
12:30 Vefa - Ortaçeşme(Vefa)
16:30 Yahya Kemal - Hasköy(Yahya Kemal)
16:30 Kartal Bld - Bağlarbaşı(Kartal Yunus)
16:30 Akatlar - Avcılar Bld(Çilekli)
16:30 Gazi Mah - Şafak(Gazi Mahallesi)
00:00 Kaynarca BAY

9.GRUP
14:30 B. İkitelli - Zara Ekinli(Ş.Erdem Özçelik)
16:30 Bakırköy - İst. Malatya(Bakırköy 1 nolu)
16:30 P. Köprülü - B. Altıntepsi(Yıldıztabya)
16:30 Araphan - Kemah(Ortaçeşme)
16:30 İFA - F. Dumlupınar(İFA)

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus