17 Kasım 2010 11:34

Sultanorhanspor'da futbolcular isyan ettiKocaeli Süper Amatör Lig’e bu sezon yükselen ve kurduğu kadro ile lige iddialı giren fakat istediği sonuçları alamayan Gebze temsilcisi Sultanorhanspor’da futbolculara sezon başından beri yapılmayan ödemeler nedeniyle futbolcular isyan etti.

Kulüp 2.başkanı Fuat Ayar’ın ‘Paranız bende kalmaz’ diyerek sezon başından beri ödeme yapmadığı tüm futbolcular takımı bırakma aşamasına gelirken bazı oyuncularda yönetim tarafından kadro dışı bırakıldı.

‘Alacacaklar Verilmesin Diye Kadro Dışı Bırakıldık’
Sultanorhan takımında kadro dışı bırakılan futbolcular yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Alacaklarımızı vermemek için yönetim bizleri kadro dışı bırakarak kendine çözüm buldu. Sultanorhanspor Kulübü yönetimi futbolcularını zor durumda bıraktı. Hem İkinci Başkan Fuat Ayar hem de Başkan İrfan Ayar bütün futbolcuları bu camiada kullanmış durumda ve alacağı olan futbolcuları kadro dışı bırakmıştır. Futbolcular olarak hakkımızı helal etmiyoruz.” dedi.

“TFF’nin artık amatör futbolcuları da koruyacak maddeler çıkarmasını istiyoruz” diyen mağdur futbolcular, “Futbol camiası bu tür insanlara kalmamalı. Futbol üç sonuçlu spordur herhalde yönetici futbolcusunu savunmalı ve korumalıdır. Bunu rant haline getirmiş ve egolarını tatmin etmek isteyen cahil yöneticiler istemiyoruz” ifadelerini kullandılar.

Mağdur futbolcular sözlerini şöyle bitirdi: “Bugün bize yapılan yarın bizden sonra gelecek insanlara yapılacaktır, başta İrfan Ayar, Fuat Ayar ve Hakan Kalıntaş'ı, bu çağ dışı kalmış günü kurtarma uğruna yaptıkları  tavırlarından dolayı kınıyoruz.”

Yerel Futbol Sitesi

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus