13 Kasım 2010 10:00

Sultangazispor'dan ilçe gençliği için projeSultangazispor, Sultangazi gençliğini bağımsız bir çatı altında toplayıp gençliğin toplumla bütünleşmesini sağlamak amacıyla gerçekleştireceği projeyi, kulüp lokalinde düzenlediği kokteylde geniş katılımlı bir basın toplantısıyla anlattı.

Sultangazispor Lokali’nde gerçekleşen kokteylde Sultangazispor başkanı Nevzat Yılmaz, “Geçtiğimiz günlerde yerel medyada yaptığım açıklamada sıkıntılarımızdan ve beklentilerimizden bahsetmiştim, çıkan haberleri okuduğumda söylemek ve anlatmak istediklerimin tam yansıtılmadığını gördüm ve bu açıklamayı yapmaya gerek duydum” diyerek sözlerine şöyle devam etti:
“Sultangazispor Kulübü tesis olarak çok eksik ve diğer kulüplerin gerisinde olduğumuz herkesçe bilinen bir konu. Zaman zaman yerel basındaki arkadaşlarımız bu konuyu dile getiriyor.Bizim kulüp olarak bulunduğumuz nokta geçen sezondan çok iyi, bunu şöyle açabiliriz. A takımımız Büyükşehir Belediyesi’ne ait Cebeci Spor Kompleksi’nde haftanın 3 günü idman yaparak faydalanıyor. Alt yapı takımlarımız yine Büyükşehir Belediyesi’ne ait özürlüler merkezinin içindeki halı sahalardan faydalanarak idman yapıyor. Dolayısıyla kullanım amaçlı bakıldığında sıkıntımız geçici olarak çözülmüş durumda. Yakın gelecekte Büyükşehir Belediyesi ve Sultangazi Belediyesi’nin katkıları ile kulübümüze kalıcı tesisler yapılacağının sözünü aldık ve bu sürecin hızlandırılmasını bekliyoruz. Kulüp olarak mülki amirlerimiz ve idarecilerimizden herhangi bir görüş ayrılığı ve sıkıntımız yoktur. Yine kulüp olarak çevre esnafımızla kaynaşmak amacı ile ajanda ve takvim çalışmalarımızla tabana inmek ve Sultangazispor'umuzun posterinin her dükkanda olmasını sağlamak istiyoruz. Bu konuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

Sultangazispor, Sultangazili gençlere sahip çıkarak gençlerin toplumla bütünleşmesini sağlamak faydalı gençler ve idareciler yetiştirmek için sosyal bir proje başlattı. Sultangazi gençleriyle ilgili yeni oluşum hakkında bilgiler veren yılmaz, “Sultangazi'de sosyalleşmemiş genç kalmayana kadar oluşumumuza devam edeceğiz” dedi.

Sultangazispor'da ayrıca yönetim kurula katılan yeni yöneticiler Zeki Özünlü ve Turgut Taşcı'ya plaket takdim etti.

HABER-FOTOĞRAF: BOLKAN KARA

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus