13 Aralık 2014 09:25

SULTANÇİFTLİĞİ ATEŞ ALTINDA


İstanbul 1. Amatör Lig 11. Grup'ta Sultangazi temsilcisi Sultançiftliğispor evinde Pazariçi Köprülü’yü konuk etti. İlk yarısı 3-0 biten karşılaşmayı 3-1 konuk ekip kazandı.İstanbul 1. Amatör Lig 11. Grupta Sultançiftliğispor, Pazariçi Köprülü’yü konuk etti. Zara Ekinli Sahası’nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısı konuk ekibin 3-0’lık üstünlüğü ile sonuçlanırken karşılaşma sonunda gülen taraf 3-1’lik skorla Pazariçi Köprülü oldu.

Karşılaşmaya konuk ekip Pazariçi Köprülü hızlı bir başlangıç yaptı. Mücadelenin 10. Dakikasında Ali, savunmanın arkasına Tarık’a pas verdi. Sağ çaprazda topla buluşan Tarık bekletmeden güzel bir vuruş yaparak takımını 1-0 öne geçiren golü kaydetti.Beraberlik için ataklar düzenleyen konuk ekipte, Emin savunma arkasında Mikail ile topu buluşturdu. Mikail topa çok sert bir vuruş yaptı. Mikail’in şutu üst direğe çarparak oyun alanını terk etti.

Karşılaşmanın 27. Dakikasında Hacı ile Ömür ver kaçında Hacı kaleci ile karşı karşıya kaldı. Hacı sert ve düzgün bir vuruşla topu ağlarla buluşturdu. İlk yarının son anlarında Yusuf ceza sahası dışından sert bir vuruş yaptı. Yusuf’un şutu defansa çarparak Hacı’nın önünde kaldı. Hacı plase bir vuruşla topu ağlara gönderdi.

İlk yarıda başka gol olmayınca soyunma odasına konuk ekip Pazariçi’nin 3-0’lık üstünlüğü ile gidildi.

İkinci yarıda daha etkili bir performans ortaya koyan ev sahibi ekip mücadelenin 60. Dakikasında Mikail, 30 metreden serbest vuruş kullandı. Mikail’in şutu hava dans eder gibi ağlarla buluştu. Karşılaşmanın geri kalan bölümünde her iki ekipte buldukları gol pozisyonlarını değerlendiremedi ve karşılaşma konuk ekip Pazariçi’nin 3-1’lik üstünlüğü ile sonuçlandı.

HABER-FOTOĞRAF: ZEKERİYA YILMAZ


PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus