04 Kasım 2012 09:57

Sultanbeyli tek gol ile üç puanı aldı


 DUDULLUSPOR  : 0   SULTANBEYLİSPOR  : 1
İstanbul 1.Amatör Lig'de 15.Grup'taki derbi karşılaşmasında, Sultanbeyli deplasmanda Dudullu'yu tek gol ile geçerek SAL yolunda büyük avantaj elde etti.


Karşılaşma boyunca kontrollü oynayan konuk ekip sonuca 44.dakikada Ali Pala'nın güzel vuruşu ile gitti. İlk yarısı denk mücadele içinde geçen karşılaşmanın ilk yarısından sonra, ikinci yarıda Dudullu tüm hatları ile yüklendi. Ancak Sedat Balta, Sedat Geçer ve Erdinç'in yakaladıkları pozisyonlarda Sultanbeyli kalecisi Emrah gole geçit vermedi. Bir pozisyonda Sedat Balta'nın kafa vuruşunun kale çizgisi üzerinde elden döndüğünü iddia eden Dudullu oyuncuları hakeme uzun süre itiraz ettiler. Gittikçe gerginleşen karşılaşmada Dudullu'dan Göktürk ve konuk ekipten Fatih Kukku kırmızı kart ile oyun dışında kaldılar. Maçın normal süresinin son dakikasında Erdinç'in arka direkte yaptığı vuruş yan direkten sahaya dönünce Sultanbeyli altın değerinde üç puan ile sahadan ayrıldı.

Haftayı 20 puan ile lider bitiren Sultanbeyli, 10 haftada Sarıgazi'ye konuk olacak. 18 puanda kalan ve üçüncülüğe gerileyen Dudullu ise evinde Hilalspor'u konuk edecek.


STAD : Dudullu
HAKEMLER : Oğuzhan Uğurlu, Sinan Tozman, Mehmet Oral
DUDULLUSPOR : Çelebi, Göktürk, Hakan, Soner, Musa, Şahin, Sedat Geçer, Sedat Balta, Eyüp, Feyzi, Erdinç (Serhat, Talat, Emrah, Janberk, Talip, Furkan, Mehmet Eren)
TEKNİK SORUMLU : Kamil Emin Tokgözlü
SULTANBEYLİSPOR : Emrah, Ali, Yusuf, Mehmet, Murat, Mücahit, Murat, Kadir, Lokman, Fatih  Kukku, Mustafa Güner (Gazi, Onur, Fatih Aydın, Aşkın, Mustafa Öz, Özgür, Koray)
TEKNİK SORUMLU : Eyüp Koç
GOL : Ali 44'


HABER - FOTOĞRAF : Erdem G 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus