24 Aralık 2011 12:44

Süleyman Aydın'dan Topkapıspor'a yanıtTopkapıspor Kulübü’nün Fatih Vatan Lisesi maçındaki olaylarla ilgili yaptığı açıklamada gönderme yapılan ‘köşe Yazarı’nın kendisi olduğunu belirten Süleyman Aydın bir karşı açıklama yayınladı.
Süleyman Aydın’ın yazılı açıklamasında şu ifadeler yer aldı: “Topkapı Spor Kulübü’den yapılan açıklamada bahsi geçen ‘köşe yazarı’ diye anılan ben, Süleyman Aydın, 1978-1986 yılları arasında Güzelhisar ve Vardarspor Kulüplerinde faal futbolculuk yaptım. 1994 yılından bu yana aktif yönetici olarak Güzelhisar Spor Kulübü’nde görev yapıyorum. Fatih Amatör Spor Kulüpleri kurucu üyesi, iki dönem yönetim kurulu üyeliği yaptıktan sonra 2011 Temmuz ayında istifa ettim. Basın kartı sahibi, Sivil Haber yazarıyım. Topkapı Spor Kulübü’nün de üyesiyim.

Topkapı Spor Kulübü imzasıyla yapılan açıklamanın bütün Topkapı camiasının onayı olduğunu zannetmiyorum. Bu açıklamada yine Topkapı Spor Kulübü üyesi Suat Özcan, Mimarsinan Spor Kulübü’nde yıllarca yönetici olarak görev yaptıktan sonra mezun olduğu Fatih Vatan Lisesi’nin Spor Kulübünün başkan vekilliği görevi yapmaktadır. Fatih Amatör Birliği kurucu üyesidir. Sporcu kimliği ile yaptığı hizmetleri tüm Fatih kulüpleri bilmektedir. Meclis üyesi olarak yine tüm spor kulüplerine eşit mesafede hizmetlerine devam etmektedir.

Basın açıklamasında Topkapı Spor Kulübü olarak verilen beyanatın sorumluluğunu isim verilerek yapılmasını uygun bulduğumu ve düzeyin abartılmamasını dilerim.”

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus