07 Ocak 2017 01:23

Söğütlüçeşmespor'dan transfer şov

Küçükçekmece ekibi üç önemli ismi kadrosuna dahil etti.


2016-2017 sezonunda İstanbul 2.Amatör Lig'de mücadele edecek olan Küçükçekmece ekibi Söğütlüçeşmespor yeni sezon hazırlıklarını transfer çalışmaları ile sürdürüyor.
Geçtiğimiz günlerde yaptığı olağanüstü genel kurul ile birlikte yeni yönetimini belirleyen Söğütlüçeşmespor yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına hızlı girdi. İstanbul'un çeşitli takımlarında teknik direktörlük yapan Ercan Yerdak ile yeni sezon için anlaşmaya varan Kırmızı-Beyazlılar, Albayrakspor’dan Hasan Baytar ve Savaş Ekşi, Giresun Emeksanspor'dan Murat Yürükel ile anlaşma sağladı.

"İddialı olmak istiyoruz"
Transfer çalışmalarının aralıksız bir şekilde sürdüğünü kaydeden Söğütlüçeşmespor Basın Sorumlusu Mustafa Erdem, "Görüştüğümüz oyuncular var. Geçtiğimiz yıl şansız bir şekilde elimizde olmayan nedenlerden dolayı bir alt lige düştük. Söğütlüçeşme Mahallesi'ndeki gençleri kötü alışkanlıklardan korumak ve sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla çalışmalarda bulunuyoruz. Sistemli ve planlı bir şekilde altyapımızdan da oyuncu yetiştiriyoruz. 170 lisanslı sporcumuz var. Amacımız Söğütlüçeşmemize ve Türk futboluna futbolcu kazandırmak. A Takımımızı da BAL’da görmek istiyoruz. Hedefimiz bu sezon önce 1.Amatör Lig gelecek sezon da Süper Amatör Lig’de şampiyonluk yaşamak” şeklinde konuştu.

Erdem, dış transferde ince eleyip sık dokuduklarını belirterek "Şu ana kadar bir kaç oyuncu ile anlaşma imzaladık. Albayrakspor’dan Hasan Baytar, Savaş Ekşi ve Giresun Emeksan takımından Murat Yürükel bu sezon Söğütlüçeşmespor forması giyecek.Yine iddialı ve zirveye oynayan bir takım için çaba sarfediyoruz. Söğütlüçeşmespor zaten son yıllarda sürekli zirveye oynayan bir takım. Gücünü kanıtlamış ve rüştünü ispatlamış bir ekip. Bu yıld a iddialı olacağımızı düşünüyorum. Söğütlüçeşmespor giderek daha tecrübeli ve güçlü hale geliyorlar. Bu yıl takımız zirveye oynayacağını inanıyorum" dedi.

HABER-FOTOĞRAF: YILMAZ AKTEPE

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus