07 Haziran 2011 06:25

Şişli'de yılın en iyileri ödüllendirildiŞişli Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği, 2010-2011 sezonunda ilçede başarılı olan kulüpleri düzenlediği bir geceyle ödüllendirdi.
Ayazağa Çatak Restaurant’ta gerçekleşen geceye Şişli ASKD, Başkan Ahmet Karaman yönetiminde tam kadro olarak katılırken, davetliler arasında Kağıthane Kulüpler Birliği Başkanı Hasan Cevahir, Beyoğlu Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Sivri, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, Üsküdar Kulüpler Birliği Onursal Başkanı Murat Yapraklar ve İstanbul Saha Komiserleri Derneği 2. Başkanı Turgut Arık da yer aldı. Şişli’deki tüm kulüplerin de başkan ve yöneticileri bu özel gecede yerlerini aldılar.

Şişli ASKD Başkanı Ahmet Karaman’ın açılış konuşmasıyla başlayan gecenin yıldızı Kuştepespor oldu. Kırmızı-Siyahlılar, 1. Amatör Lig İstanbul şampiyonluğu, 1. Amatör Lig grup şampiyonluğu ve ilçenin en centilmen kulübü olmaları dolayısıyla üç kupa birden aldı. Kuştepespor’un kupalarını, aynı zamanda kulübün eski başkanı olan Şişli ASKD 2. Başkanı Metin Altıparmak takdim etti.

İstanbul Süper Amatör Lig 6. Grup şampiyonu olan Halide Edip Adıvarspor’un başkanı Sedat Cengiz’e kupasını Şişli ASKD Başkanı Ahmet Karaman verdi. 1. Amatör’den Süper Amatör’e yükselen Taksimspor’un başkanı Garo Hamamcıoğlu’nun ödülünü Üsküdar Kulüpler Birliği Onursal Başkanı Murat Yapraklar takdim etti. Bir diğer şampiyon, Mecidiyeköy Tayfunspor da kupasını aldı.

Alt yapıda grup şampiyonluğu yaşayan Halil Rıfat Paşaspor, Mecidiyeköy Tayfunspor ve Ayazağaspor da ödüllendirildi.
Gecede ayrıca Ayazağa Esenspor, Nişantaşıspor, Ulutepespor, Şişli Yaylaspor ve Mecidiyeköyspor kulüplerinin yöneticilerine birer plaket verildi.

Kulüplerin yanı sıra, gecenin düzenlenmesinde büyük rol sahibi olan ve Şişli ASKD’ye büyük desteği olan Ahmet Ünal’a plaketini, Birlik Başkanı Ahmet Karaman verdi. Karaman, bir diğer amatör futbol gönüllüsü Mustafa Kazdal’a da plaket verdi. İstanbul Saha Komiserleri Derneği 2. Başkanı Turgut Arık da gecede amatör futbola katkılarından dolayı ödüllendirildi.

Yerel Futbol'a ödül
Şişli ASKD, Yerel Futbol’u da unutmadı. Yerel Futbol Sitesi’nin ödülünü Site Sahibi Efkan Bucak tüm ekip arkadaşları adına alırken, Bucak’a plaketi bir diğer Yerel Futbol gönüllüsü, aynı zamanda Şişli ASKD Yöneticisi Orhan Budak takdim etti.

Ahmet Karaman’ın keyifli sunumuyla geçen gecede, davetliler spor ve müzik dolu saatler geçirdiler.

HABER-FOTOĞRAF: EFKAN BUCAK

Gecenin tüm fotoğraflarına şu linkten ulaşabilirsiniz:

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus