23 Aralık 2011 09:02

Sinan Şenol : Tek hedefimiz 3 puan


Süper Amatör Lig 4.grup’ta oynanan maçta Batı Trakya’yı kendi sahasında 5-3 yenen Gazi Mahallesi 24 Aralık Cumartasi günü deplasmanda lider İdealtepespor'la yapacağı maçın hazırlıklarına ara vermeden başladı.


24 Aralık Cumartesi günü lider İdealtepespor deplasmanına gidecek olan Sultangazi temsilcisi, Gazi Mahallesi hazırlıklarına ara vermeden yaptığı yenileme antrenmanı ile devam etti.

Teknik Sorumlular Sinan Şenol ve Uğur Demirtaş yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda, Batı Trakya maçında 90 dakika forma giyen oyuncular yenileme antrenmanı yaptı. Diğer oyuncular antrenmana top kapma ve ısınma açma germe çalışmalarıyla başladı. Pas çalışmasıyla devam eden antrenmanda daha sonra dar alanda çift kale maç oynandı.

Antrenmanın son bölümünde ise hücum organizasyonları üzerinde duruldu. Gazi Mahallesi’nde, Ataşehir Doğuş ve Batı Trakya karşısında galip gelen futbolcular oldukça moralli ve keyifli oldukları gözlendi.

‘Tek hedefimiz 3 puan’
Gazi Mahallesi teknik sorumluları Sinan Şenol ve Uğur Demirtaş antrenman sonrası yaptıkları açıklamada, “Batı Trakya Maçında güzel futbol ile 3 puanı almasını bildik. Birbirinden zorlu oynayacağımız maç periyodu bizleri bekliyor. İlk olarak bu hafta sonu İdealtepespor İle yapacağımız maçla ilgili 3 puandan başka düşüncemiz yok” dediler.HABER-FOTOĞRAF: BOLKAN KARA

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus