09 Aralık 2008 01:17

Silivrispor evinde bozguna uğradı

SİLİVRİSPOR: 2 TUZLASPOR: 5

HABER-YORUM: BENAN DİKER
İstanbul Süper Amartör Küme 5. Grup’ta haftaya ikinci sırada giren Silivrispor evinde takipçisi Tuzlaspor’a 5-2 yenildi. Silivrispor, özellikle ilk yarısında iyi oynadığı maçta eline geçen birçok gollük fırsattan yararlanamayınca son dakikalarda gelen gollerle farklı mağlup oldu.

Rakibinin hızlı gelişen konrataklarına çare bulamayan ev sahibi ekip önemli bir fırsattan da yararlanamamış oldu. 4-4-2 düzeninde sahaya çıkan Kırmızı-Lacivertliler oyunun genelinde baskılı oynamalarına rağmen sürekli geriden gelmenin dezavantajı ile oyunu riske edince hak etmedikleri bir sonuç aldılar.

Tuzlaspor ise savunma anlayışını ön plana çıkaran ve konrataklarla sonuca gitmeye çalışan bir oyun sergiledi. İyi savunma yapıp iyi mücadele ederek ev sahibi ekibe gollük fırsatlar vermemeye çalıştılar. İkinci yarının başında bir müddet iyi oynamalarına rağmen oyunun genelinde çok da iyi bir oyun oynadıkları söylenemez. Mavi-Beyazlılar’ın bu oyunla geçen sezonki 3. Lig terfi maçlarındaki ve ligdeki başarıyı yakalamaları açıkçası zor gözüküyor.

Stat: Silivri
Hakemler: Ercan Olgun* Çağlar Fırat Vatan* Deniz Caner Özaral*
Silivrispor: Cüneyt** Cem** Musa* Özgür* Levent* Erkan* Fatih** Cemal** Volkan* (39’İlhami**) Atay* (74’Murat*) Oğuz* (58’Serdar**)
Teknik Direktör: Mesut Tonta
Tuzlaspor: Ayhan*** Emrah*** Selçuk** Cengiz** Haktan** Okan** (73’Osman**) Zakir** (78’Abdullah*) Cabir** Saygın*** (63’Ali**) Olcay*** Abdullah ****
Teknik Direktör: M.Eyüp Tutçuoğlu
Sarı Kartlar: Volkan/Ayhan,Osman
Goller: 43 İlhami,60 Serdar / 24 ve 50 Saygın, 37 Abdullah, 89 Olcay, 90+5 Osman

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus