14 Eylül 2011 02:16

Silivrispor 3 oyuncu ile yollarını ayırdı


Yeni sezon için çalışmalarına devam eden Bölgesel Amatör Lig temsilcilerinden Silivrispor’da teknik sorumlu Mesut Tonta’nın raporları doğrultusunda üç oyuncu ile yolların ayrıldığı açıklandı.


Silivri Stadı’nda yapılan antrenmanlarla yeni sezona hazırlanan Silivrispor’da, takımda yetersiz görülen oyuncular kadrodan çıkarıldı. Mesut Tonta’nın Silivrispor yönetim kuruluna verdiği rapor doğrultusunda takımdan iç transferde kadroya dahil edilen Volkan ile dış transferde alınan Muhammet ve Nazım kadro dışı bırakıldılar. Silivrispor teknik sorumlusu Mesut Tonta’nın verdiği raporlar doğrultusunda böyle bir karar aldığını açıklayan Silivrispor yönetimi, gönderilen oyuncuların yerine oyuncu alacaklarını da belirtti. Kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre, sol kenarda B.Çekmece’den transfer edilen Musa ve iç transferde Vahit ile sol çizgiye alınacak bir başka oyuncu daha olacak. Orta alana ve kaleye de yapılacak takviyelerle de transferin bitirilmesi planlanıyor.

Sakatlar iki oldu
Son oynanan Kavaklıspor hazırlık maçında dizinden sakatlanan Volkan Ersucan’ın durumunun ise çekilecek emarlardan sonra belli olacağı ayrıca tecrübeli forvet Yaşar’ın ise geçmişten gelen sakatlığının nüksetmesi ve durumunun netlik kazanmaması da yönetimi düşündürüyor.

HABER-FOTOĞRAF: ENGİN AKIN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus