03 Aralık 2014 12:42

SEMİH KATİP ÇIKSALIN'IN BAŞARISI İÇİN TER DÖKÜYOR


Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Çıksalınspor'un genç oyuncusu Semih Katip, usta gazeteci Erol Eftekin'in sorularını yanıtladı...


Türk futbolunun Evliya Çelebi’si diyorlar onun için. Gaziosmanpaşaspor alt yapısından yetişen , A takım, Küçükköyspor, Güngören Belediyespor, Üsküdar Anadolu , Sandıklı Belediyespor ve  Erzincan Refahiyespor gibi Türkiye'nin profesyonel futbol liglerinde top koşturan golcü futbolcu  oynadığı 190 maçta rakip fileleri 30 kez havalandırdı.
Semih Katip,artık  Bölgesl Amatör Lig 10. Grup'ta mücadele eden İstanbul takımlarından Çıksalınspor’un başarısı için ter döküyor.BAL Ligi çok zor ve daha çok mücadeleye yönelik lig. "Burada maçlar güce dayanıyor. Ondan dolayı daha zorlu geçiyor“ şeklinde konuşan Semih Katip “Ancak işin bilincinde olan bir teknik heyetimiz, yönetimimiz ve futbolcu kardeşlerimiz var. İlk yarı İyi oynadığımız, kötü oynadığımız maçlar oldu. Ama genelde çok iyi mücadele ettik. İnşallah İyi mücadelemizi  ikinci yarıda da sürdürüp  her türlü zorluğa rağmen  şampiyon olup görevimizi tamamlamak” ifadelerini kullandı.

Çıksalınspor Kulübü'nün  genç bir futbolcu için ideal bir yer olduğuna vurgu yapan  Semih “Çünkü futbol için her şey var. Burada kendini sadece futbola veriyorsun. Futbolla yatıp futbolla kalkıyorsun. Tesislerimiz, antrenman sahamız güzel. Yani tam bir profesyonel bir takım gibi. İlgi ve alaka çok güzel. Yönetim, teknik heyetimiz, taraftarımız çok iyi  yani genç bir futbolcu için ideal bir kulüp Çıksalınspor. Bence amatör kulüplerden kesinlikle üst düzeyde bir kulüp" şeklinde konuştu. 

HABER: EROL EFTEKİN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus