06 Aralık 2010 09:32

Selvispor'un zirve ateşi 'Sönmez'
FİŞEK: 1  SELVİ: 2
İstanbul 1.Amatör Küme 7.Grup'ta zirve mücadelesi veren Selvispor, kaptan Sönmez'in iki gol kaydettiği karşılaşmada, deplasmanda Fişekspor'u 2-1 mağlup etti ve zirve takibini sürdürdü.

İki ekibin karşılaşmasında tam bir strateji hakimdi.Alt sıralardan kurtulmak için mutlak puan parolasıyla çıktığı karşılaşmada Fişekspor, defans ağırlıklı ve kontrollü bir oyun düzeni ile sahadaydı.Selvispor ise zirve yarışından kopmamak adına mutlak 3 puan parolasıyla mücadeleye çıktı.Selvispor'da Sönmez farkı!

Karşılaşmadan galip ayrılan Selvispor'da kaptan Sönmez maça damgasını vurdu.Yeşil Beyazlıların Sönmez biri penaltıdan olmak üzere iki gole imzasını attı.Bir topuda direkten dönen Sönmez takımının galibiyetinde başrol oynadı.Fişekspor'da ise K.Ahmet'in gol yollarında istekli olduğu gözlerden kaçmazken kaydettiği tek gol takımına yeterli olmadı.

Ev sahibi Gaziosmanpaşa temsilcisinin U15 takımı gün içinde oynadığı karşılaşmadan galibiyetle ayrılıren stada gelerek takımlarına destek vermesi yeterli olmadı.Karşılaşmayı izleyenler arasında Yıldıztabya kulüp başkanı Mustafa bey ve torunuda vardı.

Karşılaşma boyunca yardımlarından dolayı saha komiseri Nezir Aydın'a teşekkür ederiz.


HABER-FOTOĞRAF: OGÜN KOCA

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus