09 Şubat 2009 06:55

Şeker, Sapanca Gölü'nde eridi!ŞEKERSPOR: 0 SAPANCASPOR: 3

Sapancaspor play-out grubundaki 2.hafta karşılaşmasında deplasmanda karşılaştığı Şekerspor'u rahat geçti 3-0.
Karşılaşmaya ilk hafta aldığı galibiyetin moraliyle çıkan Sapancaspor daha ilk dakikalarda kanatlardan Şekerspor savunmasını bunalttı.Şekerspor'un daha çok kontralarla pozisyon bulmaya çalışması dikkatlerden kaçmadı.Sapancaspor ilk yarının sonlarına yaklaşırken 40.dakikada Gökhan'ın ayağından bulduğu golle soyunma odasına 1-0 üstünlükle gitti.

İkinci yarıda Şekerspor beraberlik golünü bulmak amacıyla ileri çıktığı dakikalarda savunmasında çok önemli boşluklar verdi. Sapancaspor 1-0'ın verdiği avantajla savunmasını sağlama aldığı ve Şekerspor'un hücüma çıktığı dakikalarda bulduğu boşlukları iyi değerlendirerek 57.dakikada Engin ve 88.Dakikada Sefa'nın ayağından bulduğu gollerle karşılaşmayı farklı bir skorla kazandı.

Saha: Pamukova
Hakemler: Hasan Uzel**,Gökhan Dedeoğlu**,Oğuzhan Sarı**
Şekerspor: Muhammet**,Emre*(Şener**),Yunus**,Mürvet*(Mustafa*), Yasin**, Sezgin*, İsmail**, Haluk*,Erkan*,Metin Surmaz**,Oğuz**(Mustafa*)
Antrenör: Ferhat Tetik*
Sapancaspor: Behçet***,Aykut***,Raif Savcı***,Gökhan Şeşka***,Ahmet Dinç***,Engin Kan**(Ufuk**),Sinan**(Emre**),Yusuf*(Sefa***),Gökhan***,Hayrettin*,Oktay***
Goller: Dk.40 Gökhan,Dk.57 Engin,Dk.88 Sefa

http://www.sapancaspor.com/

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus