30 Kasım 2015 09:02

SEFAKÖY KARTALSPOR'DA ÇİFTÇİ BIRAKTIİstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Sefaköy Kartalspor'da teknik direktör Sadık Emre Çiftçi görevinden istifa etti.

Genç teknik adam Yerel Futbol'a yaptığı açıklamada, altıncı hafta itibariyle görevini bıraktığını, bu kararı yönetim kuruluyla karşılıklı görüşüp anlaşarak aldığını belirtti. 

Çiftçi, "Yönetim Kuruluyla karşılıklı konuştuk ve kararımı kabul ettiler. Bu klüpte görev yaptığım süre içerisinde bana güvenerek daha önce A takım tecrübem olmamasına rağmen bu sorumluluğu veren Kulüp başkanı Sayın Yener Dayı 
ve yöneticilere teşekkür ederim. Bundan sonra ideallerim doğrultusunda başka bir takım ile hedeflerim örtüşürse eğer bu yıl olmasa bile inşallah başka bir yıl Allah nasip ederse antrenörlük yapmaya devam edeceğim. Bugüne kadar bana destek veren dualarını esirgemeyen tüm dostlarıma, öğrencilerime ve büyüklerime teşekkür ederim" dedi.

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu olan, futbol antrenörlüğünü çok sevdiği için öğretmenliği bırakan Çiftçi, gelen teklifleri değerlendireceğini, hedefi olan bir takımda görev yapmak istediğini söyledi.

HABER: YILMAZ AKTEPE

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus