06 Aralık 2013 03:54

Sayın: Galip gelseydik ölümüz çıkardı!


İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grupta dün oynanan Sarıyer Yenimahalle-Alibeyköy Parseller maçının ardından bir açıklama yapan Cem Sayın, “ben şimdiye kadar bu kadar kötü olaylar görmedim” dedi.Üst sıralar için mücadele eden iki takımın Sarıyer Belediyesi Çayırbaşı Stadında oynanan maçında Sarıyer Yenimahallespor rakibini ilk devreyi 1-0 geride kapatmasına rağmen 2-1 mağlup etmişti.


DSCF6961
“Hem küfür hem tehdit”
Yerel Futbol Sitesine konuşan Parseller’in Başkan Yardımcısı, TFF’yi göreve davet etti ve şunları söyledi: “İlk devre sonuna 1-0 önde girdik. İçeri girerken saldırmaya başladılar. Hakemi ağır şekilde tehdit ettiler. Sarıyer Yeni Mahalle’nin attığı ikinci golde Kıdemsiz Yardımcı Hakem rakibinin futbolcusunun golü el ile attığını bildirmek için bayrak kaldırmak istedi, yerinde durdu, santraya koşmadı ama Hakem korkusundan golü verdi. Sarıyer Yeni Mahalle’nin ikinci golüne sivil Polisler bile sevindi. Maç esnasında tribünden Başkanları, anamıza avradımıza küfür etti. Şampiyon mu olacaksınız, şerefsizler diyordu, çok galiz küfürler ediyordu. Olaylar ile ilgili olarak kamera görüntüleri emniyetin elinde mevcut. Federasyon bunlara prim tanımasın. Görüntüleri istesinler ve incelesinler. Biz bir şekilde mağlup olduk ve oradan kurtulduk ancak bundan sonraki rakipler de aynı muameleye maruz kalırlar. Sarıyer Yeni Mahalle’nin maçlarında olay çıkmaması için her maçı kazanması mı lazım?


“50 kişi sahaya indi”
Maç sonunda bir futbolcuları kalecimize saldırdı, yumruk vurdu. Ardından kalecimizi sahada kovalamaya başladı. Bunları gören Hakem maç sonunda saha içinde futbolcumuzu kovalayanları teker teker yanına çağırdı ve 4 futbolcuları kırmızı kart gördü. Daha sonra dönüp bu sefer hep birlikte bize saldırdılar. Maçın bitiminde Sarıyer Yeni Mahalle taraftarı 50 kişi sahaya indi. Soyunma odamızı bastılar. Dün biz Sarıyer’de galip gelseydik ölümüz çıkardı. Yenildiğimiz halde iki ekip Polis ile zor çıktık. Birileri bunlara dur demeli."


HABER: ALİ KEMAL DEMİR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus