02 Aralık 2010 06:01

Sarıyer'e tek gol yettiSARIYER: 1 BURSA NİLÜFER A.Ş.: 0
U18 Gençlik Geliştirme Ligi Marmara B Grubu'nda haftaya ikinci sırada giren Sarıyer, sahasında konuk ettiği Bursa Nilüferspor'u ilk yarıda Mustafa'nın attığı golle 1-0 mağlup etti.

Sakat ve cezalı oyuncularının çok olması sebebiyle kadro sıkıntısı yaşayan Sarıyer karşılaşmaya iyi başladı.İlk dakikadan itibaren oyunda üstün olan Mavi Beyazlılar, Ömer Faruk ve Ertuğrul ile rakip kalede etkili oldu.Karşılaşmanın ilk yarısında oyunda bariz üstünlüğü bulunan Sarıyer, Ertuğrul, Ömer Faruk ve topla en son buluşan Mustafa üçgeninde bu oyuncunun kafa vuruşu ile kaydettiği golle karşılaşmada öne geçerken soyunma odasına önde gitti.
Bursa Nilüferspor'un soyunma odası tepkisi!
Karşılaşma öncesi Bursa Nilüferspor, kendilerine verilen soyunma odasının karanlık olmasından dolayı tepkiliydi.Çayırbaşı Stadı'nda elektriklerin kesilmesi üzerine deplasman takımlarına verilen alt kat soyunma odalarının karanlık olmasından şikayetçi olan Bursa temsilcisi, bunun kasıtlı yapıldığını iddia etti ve stat görevlileri ile karşılaşma öncesi kısa bir tartışma yaşadı.

Karşılaşmanın ikinci yarısına ev sahibi ekip forma değiştirerek başlarken iki ekibinde forma renklerinin birbiren yakın olması hakem üçlüsüne zor anlar yaşattı.İlk yarıdaki oynanan futbolun aksine sertliğin biraz daha fazla ön plana çıktığı bu devrede oyun sık sık durdu ve oyuncular kendi aralarında bazı pozisyonlarda tartışma yaşadı.
Sarıyer skorunda verdiği avantajla kontrollü bir oyunu tercih ederken pozisyon yok denecek kadardı.Mavi Beyazlılar gol atmaktan çok yememeyi düşünsede Mustafa ile yakaladığı bir pozisyonda direğe takıldı ve bu aynı zamanda karşılaşmanın son pozisyonu oldu.


Çayırbaşı Stadı'ndaki karşılaşmayı Sarıyer Altyapı sorumlusu Lemi Çelik'de takip edenler arasındaydı.


Beğendim: Sarıyer takımının ayağa yaptığı güzel pas trafiğini..
Beğenmedim: Bursa Nilüferspor'un yedek kulübesinde oturan yöneticilerinin Mavi Beyazlı futbolculara tehdit içeren sözlerini...
Maçın Yıldızı: Sarıyer takımında Ömer Faruk, maç boyunca sahada basmadık yer bırakmazken kazanma isteği, hırsı ve sakinliği ile karşılaşmanın yıldızıydı.

HABER-FOTOĞRAF: FERDİ ERDEM

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus