16 Aralık 2008 01:21

Sarıyer Belediyespor'un gurur gecesiİstanbul 1. Amatör Küme 5. Grup'ta namağlup şampiyon olan Sarıyer Belediyespor bu mutluluğu Sarıyer Belediye Başkanı Yusuf Tülün'le paylaştı.
Yusuf Tülün, sezon bitimine 4 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Mavi-Beyazlılar'ı başarılarından dolayı tebrik etti. Başkan Tülün, “Çok başarılı bir sezon geçirdiniz. Ayrıca tüm maçlar boyunca mutlaka sizi izleyen başka teknik ekipler de olmuştur ve bu sizin için bir fırsattır” dedi.
Gençlerin sporla meşgul olmalarını canı gönülden desteklediğini ve teşvik ettiğini belirten Başkan Tülün, kendi bünyelerinde sadece futbol olarak değil bin 200’ün üstünde sporcuları olduğunu ve dünya, Avrupa, Türkiye şampiyonlukları bulunduğunu kaydetti.

Sarıyer Belediyespor futbolcularının saygılı, sahada hakem ya da rakip takım futbolcularıyla tartışmayan, sadece işini yapan kişiler olmalarından dolayı 'Kolej Takımı' oldukları tabiri kullanan Başkan “Sahaya çıktığınızda gözünüz ve kulağınız sadece kenar yönetiminde olsun. Dikkatinizi dağıtmayın, konsantrasyonunuzu bozmayın” diye uyarılarda da bulundu.

Futbolcuların primlerini ve transfer taksitlerini de kendilerine veren Tülün, “Çok az futbolcuya ve takıma nasip olan bir şey yaşadınız" diyerek mağlup olmadan şampiyon gelen takımı kutladı. Teknik heyet ve futbolcular da Başkan Yusuf Tülün’e bu güne kadar ki desteklerinden dolayı teşekkür ederek birlikte şampiyonluk fotoğrafı çektirdiler.

Sarıyer Belediye Başkanı Yusuf Tülün, futbolcuların prim ve transfer taksitlerini verirken...

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus