03 Aralık 2014 07:37

SARIYER YENİMAHALLE EVİNDE NEFES ALDI


İstanbul Süper Amatör Lig 8.Grup 13.hafta karşılaşmasında Sarıyer Yeni Mahalle Sarıyer Belediyesi Çilekli stadında üst sıralardan kopmak istemeyen Galata'yı misafir etti. İlk yarısı 2-1 konuk ekibin üstünlüğü ile sona eren karşılaşmayı, Sarıyer Yeni Mahalle ikinci yarıda bulduğu gollerle 4-2 kazandı ve üst üste 2.galibiyetini almış oldu.
Karşılaşmanın başlama düdüğü ile golü bulan ekip ev sahibi oldu. Mücahit'in füzesi ile S.Yeni Mahalle 1-0 öne geçti. Bu gole cevap geçikmedi ve 4.dakikada Yaşar ile Galata durumu 1-1'e getirdi. Galata 31.dakikada Faruk'un golüyle ilk devreyi 2-1 öne bitirdi.


İkinci yarıda sahada adeta Sarıyer ekibinin şovu vardı. Müthiş bir mücadele örneği gösteren ev sahibi ekip 50.dakikada yine Mücahit'in güzel golüyle durumu eşitledi. 57.dakikada bu defa sahneye Şükrü ıktı ve kornerden gelen topa ceza sahası içerisinde dokunarak ev sahibini 3-2 öne geçirdi. Öne geçen ev sahibi ekip geri çekilmek yerine 4. golü aramaya devam etti ve 80.dakikada bu amacına ulaştı. 2.yarının başında oyuna giren Yunus oynadığı güzel futbolunu bir de golle süsledi ve Saıyer Yeni Mahalle'yi 4-2 öne geçirdi. 

Son dakikalarda Galata aradaki farkı ertimeye çalışsa da başarılı olamadı ve bu zevkli mücadeleyi Sarıyer Yeni Mahalle 4-2 kazanarak haftalar sonra üst üste 2 galibiyet birden alarak biraz olsun nefes aldı. 


YEREL FUTBOL SİTESİPAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus