19 Ekim 2012 10:45

Sarıgazisporlu futbolculardan Sancaktepe Belediyesi'ne çağrı


İstanbul 1. Amatör Lig 15. Grup'ta başarılı bir grafik çizen Sarıgazispor'un takım kaptanı Volkan Arslantürk, Sancaktepe Belediyesi'nden kendilerine destek olmasını isteyerek, "Tek isteğimiz, tesislerde daha fazla idman saati" dedi.
Volkan Arslantürk, Yerel Futbol'a yaptığı açıklamada, "Bu sene çok zorlu ve neyin ne olacağı belli olmayan bir grubun içerisinde var olma savaşı vermekteyiz. Belki Sarıgazispor'u sevenler ve destekleyenler takımı bu sezon bu kadar iyi ve iddialı beklemiyordu ama teknik heyetimiz ve yönetimde bulunan ağabeylerimizin, özellikle sayın İhsan Keleş ve başkanımız Serdar Bey'in yaptıkları büyük fedakarlıklar sayesinde bu oluşum sürecine dahil olduk. Önce bize arkadaşlığın ve dostluğun daha sonra sahadaki efendi duruşumuzun bize her şeyi kazandırabileceğini sürekli beyinlerimize işlediler. Herkes elini taşın altına sokup Sarıgazi için bir şeyler yapmaya çalışıyor" dedi.

Başarılı oyuncu, "Bu takım inanın haftada üç saat idmanla bu kadarını yapabiliyorsa 9 saatte neler yapabilir bunu biz futbolcular olarak çok iyi biliyoruz. Biz belediyemizden para pul değil, eşofman forma değil, yiyecek içecek değil, spor yapabilmek için tesislerden birkaç saat daha faydalanma izni istiyoruz" diye konuştu.

Takımlarının bu sene iyi transferler yaptığını söyleyen Volkan, "Özellikle Çağrı'yı bu sene çok beğeniyorum çok yönlü çok yetenekli bir arkadaşımız. Bahadır geçen sene oynadığı takımda kendini ispatlamış kaliteli bir forvet. Takım içerisindeki gençlerden Oğuz ve Ersan'sa mücadele ve hırs bakımından ben dahil herkesin örnek alması gereken arkadaşlarımız. Uzun lafın kısası bu takımın kaptanı olarak diğer arkadaşlarımın da sesini duyurmak için bu açıklamayı yaptı. Belediyemizden, sadece spor için biraz daha destek istiyoruz" dedi.

Yerel Futbol Sitesi

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus