20 Aralık 2011 10:30

Sancaktepe Belediyespor altyapısı dikkat çekiyor


Sancaktepe Belediyespor altyapısında teknik kadro olarak yeni yapılanmaya giderek altyapı teknik kadrosuna daha önce çalıştıkları takımlarda başarılar elde etmiş Murat Karakuş, Kamil Emin Tokgözlü ve Sancaktepe Belediyespor kurulduğundan beri altyapıda görev yapan Ali Doğan’a teslim edildi.

Göreve gelir gelmez ilk etapta devam eden kategorilerdeki takımlarda teknik,taktik ve mental yönden antrenmanlara ağırlık veren yeni teknik kadro yoğun ve yorucu çalışmaların yükünü takımların oynadıkları futbol ve galibiyetlerinden sonra unuttuklarını U 15 takımının bu hafta İstanbulspor takımını deplasmanda 5-0 mağlup ederek galibiyet serisini 7’ye çıkartması. U 17 takımının ise Bayrampaşa takımını 3-0 mağlup ederek üst sıralara hızla yükselmesinden çok memnun olduklarını belirttiler.

Teknik kadro olarak kendilerine her türlü imkanı sağlayan Sancaktepe Belediyespor Başkanı İsmail Erdem’e teşekkürlerini sunduklarını, Sancaktepe Belediyespor altyapısını çok kısa sürede Türkiye’de gıpta ile bakılan örnek bir Altyapı olacaklarını, önümüzdeki sezondan itibaren Akademi Liginde mücadele etmek için çalışmalar yaptıklarını belirttiler.


YEREL FUTBOL SİTESİ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus