03 Aralık 2008 02:31

Sanayispor-Vizespor dostçaKIRKLARELİ SANAYİSPOR: 4 VİZESPOR: 4

HABER-FOTO: SAİT NENG
Kırklareli Süper Amatör Küme’de Kırklareli Sanayispor ve Vizespor 4-4 berabere kaldı. Futbola elverişli güzel bir havada başlayan maçta Vizespor ilk 20 dakika baskılıydı. Sarı-Lacivertliler 20’de Yasin plasesiyle golü buldu. 25’te Sanayispor skoru eşitledi. 40’ta Suat’ın golüyle Vizespor devreyi 2-1 önde tamamladı.
İkinci yarı Sanayispor eşitliği sağlamasına karşın Vizespor iki gol daha bularak skoru 4-2’ye getirdi. Maçın 70. dakikasında Sanayispor’un teknik direktörü Hikmet Özün’ün, Vizesporlu Uğur’a küfretmesiyle ortam gerildi. Öz, orta hakem tarafından tribüne gönderildi. Daha sonra Sanayispor’un sol beki, Uğur’a kasti tekme atınca takımını 10 kişi bıraktı. Bu pozisyonda Uğur sakatlanırken arkadaşlarının bu durumuna Vizesporlu futbolcuların moralinin bozulduğu gözlendi. Sanayispor 10 kişi kalmasına karşın 2 gol daha buldu ve maç 4-4 bitti.
Sanayispor ve Vizespor taraftarı görülmeye değer bir tablo sergiledi. Bayanların da ilgi gösterdiği maçta tek olumsuz tablo Sanayispor Teknik Direktörü Hikmet Özün’ündü. Hakemler son derece başarılı bir futbol ortaya koydu.
Vizespor'un başarılı futbolcusu Uğur, Sanayispor maçında küfür ve kasti tekmeye maruz kaldı.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus