27 Aralık 2014 06:28

ŞAMPİYON ÖZ NAKKAŞ KAVAKLI'YI TEK GOLLE GEÇTİ


İstanbul 1.Amatör Lig 1.Grup'ta yenilgisiz liderliğini sürdüren Öznakkaş takımı konuk olduğu Kavaklı Köyüspor karşısında ecel terleri döktü.
Silivri Stadı’nda oynanan ve doksan dakikası tam bir futbol şöleni halinde geçen maçta tek gol liderden geldi. Maça her iki takımda kontrollü başladı. Kavaklıspor güçlü rakibi karşısında kontra ataklarla pozisyon yakalamaya çalışırken Nakkaş takımı ise daha organize atıklarla gol aradı. Maçın 28.dakikasında Abdullah Öznakkaş adına durumu 1-0 yaptı. Bu golden sonra oyunu iyice kontrolü altında tutmaya çalışan Nakkaş takımı zaman zaman kalesinde tehlikeli pozisyonlar da yaşadı. İlk yarı bu skorla tamamlandı. İkinci yarıya da aynı dizilişle başlayan takımların güç dengesi yerinde olunca üstünlük sağlamakta zorlandılar. Orta alanda top yapan her iki ekip de ilerleyen dakikalarda başka gol bulamadı ve müsabaka liderin 1-0 üstünlüğü ile tamamlandı.
Stat: Silivri
Hakemler: Tolga Akbaba, Murat Çebi, Kenan Güney
Kavaklı Köyüspor: Sercan 8, İsmet 8, Yalçın 8, Mustafa 8, Deniz 8, Hakan 8, Fikret 8, Savaş 8, Halil 8, Mustafa Ayyıldız 8, Mustafa Çolakoğlu 8
Öz Nakkaşspor: Rıdvan 8, akın 8, Serkan 8, Feyyaz 8, Abdullah 8, Süleyman 8, İlker 8, Mazlum 8, Yusuf 8, Ali 8, Salih 8
Gol: 28’ Abdullah (Nakkaş)

HABER-FOTOĞRAF: ENGİN AKIN


PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus