23 Aralık 2014 11:43

ŞAMPİYON GÖKTÜRK SARAYİstanbul 15 ligi 18. grupta yer alan Eyüp temsilcisi Göktürk Saray geçtiğimiz hafta deplasmanda Hamidiyespor’u mağlup ederek rakibi Güngörenspor’un puan kaybından sonra şampiyonluğu garantilemişti.

Gerçek Kuzey’i 2-1’le geçtiler
Hafta sonu Alibeyköy Parseller sahasında grubun güçlü ekiplerinden Gerçek Kuzey ile karşılaşan Göktürk Saray bu önemli prestij karşılaşmasından da Hazar ve Hakan’ın attığı goller ile 2-1 galip gelmeyi başardı ve şampiyonluğunu perçinlemiş oldu.  Oynadığı 14 karşılaşmada 12 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alan Göktürk Saray attığı 72 gole karşı kalesinde sadece 8 gol gördü.


Hedef Türkiye Şampiyonası
Göktürk Saray’a şampiyonluk kupasını Öz Alibeyköy Spor Kulübü Başkanı verdi. Maçtan sonra görüşlerini aldığımız Göktürk Saray’ın genç Teknik Sorumlusu Oğuz Tacir, Güngören, Küçükçekmece Yeşilova Esnaf, Gerçek Kuzey ve İstanbul Bayburt gibi iyi alt yapı takımlarının yer aldığı oldukça zor bir grupta yer almalarına rağmen grubu şampiyon bitirdikleri için mutlu olduklarını ve hedeflerinin Türkiye Şampiyonasına katılmak olduğunu söyledi.


HABER: ALİ KEMAL DEMİR


PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus