11 Ekim 2017 05:57

SAL 6. hafta programı belli oldu

İstanbul Süper Amatör Ligde 14-15 Ekim Cumartesi ve Pazar günü oynanacak 6.hafta maç programı açıklandı.


İstanbul Süper Amatör Ligde 14-15 Ekim Cumartesi ve Pazar günü oynanacak 6.hafta maç programı açıklandı.
Çift sayılı gruplar maçlarını Cumartesi,tek sayılı gruplar Pazar oynayacak.

14 EKİM CUMARTESİ

S.A.L 2.GRUP
14:30 Ayazağaspor-1877 Alemdağspor (Ayazağa Atatürk)
14:30 Sekbanlar SK-Kulaksız Okspor (Bayrampaşa İ.B.B)
14:30 Topkapıspor-Yeşil Esenyurtspor ( Fatih Mimarsinan)
14:30 Kuştepespor-Sultanbeylispor ( Nurtepe)
12:30 Zeytinburnu 1957-Dikilitaşspor(Merkezefendi)

S.A.L 4.GRUP
14:30 Başakşehir Kartalspor-Nişantaşıspor ( Şehit Erdem Özçelik)
14:30 Ramispor-Beykoz 1908 ( Rami)
14:30 Büyükçekmece Belediyespor-GOP Yeniköyspor ( Büyükçekmece)
14:30 İstanbulspor-Küçükköyspor ( Küçükçekmece Metin Oktay)
14:00 Küçükyalı Yelkenspor-Karabekirspor ( Maltepe Başıbüyük)

S.A.L 6.GRUP
13:30 İstanbul Mesudiyespor-Mustafa Kemal Paşaspor ( Paşabahçe)
14:00 Bağcılar Güneşlispor-Yıldıztabyaspor (Mahmutbey)
14:30 Bayrampaşa Tunaspor-Çeliktepespor (Bayrampaşa Belediye)
14:30 İstanbul Güngörenspor-Pendik Kavakpınarspor (Mimar Yahya Baş)
14:30 Kadırgaspor-Osmaniye İstiklalspor ( Namık Sevik)

S.A.L 8.GRUP
15:30 Paşabahçespor-Kağıthanespor ( Paşabahçe)
14:30 Ömerli Köyüspor-Cevizli Anadoluspor ( Hadımköy)
14:30 Kestanelikspor-Küçükçekmece İdman Yurdu ( İzzettin)
14:30 Irmakspor-Kartaltepespor ( Merkezefendi)
14:30 Çayırbaşıspor-Yedikulespor ( Çayırbaşı)

15 EKİM PAZAR

S.A.L 1.GRUP
12:30 Başakşehirspor-Çubukluspor (Şehit Erdem Özçelik)
14:30 Yenibosnaspor-İstanbul Bafraspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
18:00 Leventspor-Albayrakspor ( Çilekli)
14:30 Davutpaşaspor-Gültepespor ( Namık Sevik)
12:30 Esentepe Adıyamanspor-Dudulluspor (Zara Ekinli)

S.A.L 3.GRUP
14:30 Arnavutköy Belediyespor-Bağcılar İSTOÇ SK ( Bolluca)
14:30 Yıldırımbosnaspor-Beyoğlu Yeniçarşıspor ( Bayrampaşa Belediye)
14:30 Beşyüzevlerspor-İstanbul Kayaşehirspor (Bayrampaşa İ.B.B)
16:00 Dolayobaspor-Gültepe Özgençlikspor (Dolayoba)
14:30 Soğuksuspor-Çapaspor ( Paşabahçe)

S.AL 5.GRUP
12:30 Teraziderespor-Merkezefendispor (Bayrampaşa Belediye)
14:30 Siirt İstanbul Yavuz Selimspor-Mahmutbeyspor (Fatih Mimarsinan)
14:30 Kanaryaspor-Sultanbeyli Uzunderespor (Kanarya)
14:00 Kurtköyspor-Kocasinanspor (Dolayoba)
15:00 Kavacıkspor-Kilyosspor( Kavacık 15 Temmuz)

S.A.L 7.GRUP
16:00 Akatlarspor-İstanbul Kartal Belediyespor ( Çilekli)
14:30 Hasköyspor-Avcılar Belediyespor ( Beyoğlu)
14:30 Gazi Mahallesispor- Vefaspor ( Gazi Mahallesi)
14:30 Yahya Kemalspor-Ortaçeşmespor ( Yahya Kemal)
15:00 Kaynarcaspor-Bağlarbaşıspor ( Kaynarca)

S.AL 9.GRUP
14:30 Başakşehir İkitellispor-Bakırköyspor ( Şehit Erdem Özçelik)
12:00 Araphanspor-Fikirtepe Dumlupınarspor ( Çilekli)
14:30 İfaspor-Pazariçi Köprülüspor (İFA)
14:30 Zara Ekinlispor-Bayrampaşa Altıntepsi Makelspor(Zara Ekinli)
15:30 Kemahspor-İstanbul Malatyaspor ( Selimiye)

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus