23 Aralık 2014 11:04

ŞAHİN: YILDIZTABYA STADI YIKILMAYACAKYıldıztabya Spor Kulübü Başkanı Ahmet Şahin, yıkılacağı ve başka yere taşınacağı konuşulan Statlarının alınan son kararla yıkımın kararının iptal edildiğini ve stadın zeminin yenileneceğini açıkladı.

Yıldıztabya Stadı'nın bozulan zemininde yenileme çalışmalarının Haziran ayında başlanacağını bildiren Başkan Şahin, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nün destek kararının kendilerini sevindirdiğini söyledi.

Hasan Tahsin Usta’nın desteği sayesinde
İstanbul’un en özel tesislerinden birisine sahip olduklarına vurgu yapan Gaziosmanpaşa temsilcisinin Başkanı, "Bu statta acı, tatlı birçok hatıramız var. Bir önceki Belediye Başkanı döneminde tesisimizin yıkılıp, başka yerde yeniden inşa edilmesi söz konusuydu. Elbette yeni tesisin şimdi tesisin yerini tutması mümkün değildi. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Sayın Hasan Tahsin Usta ile durumu yeniden istişare ettik ve Başkanımız bize müjdeli haberi verdi. Ardından da Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nün destek kararı çıktı. Yıldıztabya Stadı birçok takıma ev sahipliği yapan özel bir konumdadır. Herkese hayırlı olmasını temenni ederim" diye konuştu.

Camiaya teşekkür ederiz
Ahmet Şahin ayrıca, geçtiğimiz günlerde elim bir trafik kazasında kaybettikleri futbolcuları Aydın Özeren’in ani ölümünün ardından kendilerini yalnız bırakmadıkları için amatör camiaya teşekkür etti.


HABER: ALİ KEMAL DEMİR

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus