24 Aralık 2014 03:46

SABRIMIZ TAŞARSA DURUMLAR DEĞİŞİR

Beşiktaş'lı olduğum iyi bilinir. Son dönemlerde yaşanan olaylara ve Beşiktaş’ımızın ligde iyi gittiği bu günlerde gündemde olan bazı TV yorumcularının tutumları hakkında bir kaç satır yazmak istedim. Yıllardan beri Türk basını Beşiktaş üzerinden rant sağlayarak takımımızın üzerine oyun oynuyor. Beşiktaş'ımıza güzel bir sözle 'gelen vuruyor giden vuruyor'. Spor basını sanki paralel basın gibi tam Beşiktaş başarılı oluyor derken TV yorumcuları, spor camiası, Beşiktaş'ımızın aleyhine kışkırtıp aleyhine programda yapıyorlar.

Beyler, tam 3 yıldır TFF Başkanı Sayın Yıldırım Demirören ve MHK Başkanı Zekeriya Alp görevdeydi. Güya Beşiktaş'ı kolluyormuş.3 yıldır Beşiktaş'ın aldığı dereceler ortada.

Geçen hafta Gaziantep galibiyetinden sonra gerek Erman Toroğlu gerek Ahmet Çakar gerekse Rasim Ozan Kütahyalı Beşiktaş'a atıp tutuyorlar. 1 hafta sonra Çaykur Rizespor'a 1-0 mağlup olduğumuz hafta ağızlarını açmıyorlar.

Erman Toroğlu bu ligin Süleyman Seba ligi olduğunu hakemlerin Beşiktaş'ı şampiyon yapacaklarını söylüyor. Sayın Süleyman Saba'nın ismi bu lige yakışmaz kabul etmiyorum.

Sayın Ahmet Çakar Beşiktaş Başkanı Sayın Fikret Orman'a ve tv ekranlarından saldırıyorsun. Sakın Fikret Orman'ı sahipsiz zannetme, milyonlarca Beşiktaş'lı arkasında. Yeter artık spor camiasını rezil ediyorsunuz. Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu zamanında sizleri de gördük. Beşiktaş'ın aleyhine yaptığınız hatalarla, futbol seyircisinin iyi niyetini zorlamayın. Hakemler sizler yüzünden maçlara korkarak çıkıyor. Bu nedenle Beşiktaş'ımızın aleyhine kararlar veriliyor.

Sayın Ahmet Çakar, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman arabasında Demba Ba'ya şarkı söylüyor ve bir başkası tarafından telefon kamerasına çekiliyor. O görüntü senin eline nasıl geçti bilemem sen ve Rasim Ozan Kütahyalı Beşiktaş Başkanına güya kırmızı kart gösteriyorsunuz. Çakar, sen al yanına Rasim Ozan Kütahyalı'yı alt kümelerin programlarına çıkın.

Rasim Ozan Kütahyalı geçen sezon Beşiktaş-Galatasaray’ı puan olarak geçince aleyhte propaganda yapıp Beşiktaş'ın aleyhine haksız yere "şike yapacaklar" diye yaygara yaptın. Ve nihayetinde Galatasaray'ı şampiyonlar ligine gönderdiniz. Spor camiası siyasete benzemez. Senin konuşmalarından bıktık. Lütfen layık olduğunuz yeri iyi seçin. Çünkü sabrımız taşarsa durumlar değişir.YAZI: ALTAN AKDİL

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus