21 Ocak 2018 10:55

Reşitpaşa 'Süper' oldu

1. Amatör Ligde 10. Grup temsilcisi Reşitpaşa Spor ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu garantileyerek Süper Amatör'e yükseldi.


Reşitpaşa Spor, oynadığı son maçta Yücespor'a 4-3 kaybetmesine rağmen haftaya Şafak 76 takımı karşısında hükmen 3-0 galip olacağından en yakın rakibinin kazanması halinde dahi 1. Amatör Lig 10. Grupta 2 puan farkla sezonu 'Şampiyon' olarak tamamlamış oldu.

Şampiyonluk kutlamasında konuşan Teknik direktör Çetin Kara, “Reşitpaşa 2 yıl önce yine bu kategoride şampiyon olarak bir üst lige yükselmiş fakat maddi imkânsızlıklar nedeniyle lige katılamamıştı. Bu yıl yine şampiyon olmayı başardık. Umarım sponsor bularak finans sorununu çözebiliriz. Bu süreçte desteğini esirgemeyen başkanımız, yönetimimiz ve taraftarımıza teşekkür ederim. Oyuncularımı kutlarım gerçekten iyi çalıştık iyi konsantre olduk ve başardık. Yeniköy Bahçeköy ve İstinyespor’ un da bir üst lige çıkma ihtimali var başarılar dilerim. Ayrıca U19 yaş kategorisinde maçlarımız devam ediyor. 4 maçın 4 ünü de kazanarak iddialı bir şekilde yoluna devam ediyor. Orada da şampiyon olarak ikinci kupayı kulübümüze kazandırmak istiyorum. Hedefimiz sporla gelişen sağlıklı nesiller yetiştirmek” dedi.

HABER: Sarıyer Manşet

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus