05 Mart 2009 01:55

Reşat Hot artık Karacabey için ter döküyor


HABER-FOTO: EFKAN BUCAK
Reşat Hot (Ayakta duranlar içinde en sağda) , İstanbul futbol camiasının yakından tanıdığı bir isim… 32 yaşındaki stoper, Kasımpaşa, Çerkezköy Belediyespor, Yıldırım Bosnaspor, Beşyüzevlerspor, Torbalıspor, Beykozspor takımlarından profesyonel, Karadenizspor ve Hadımköyspor’da da amatör olarak futbol oynadı. Özellikle Hadımköyspor’daki başarılı performansıyla hafızalarda yer eden tecrübeli oyuncu, sezon başında Bursa Süper Amatör Küme’nin en güçlü ekiplerinden Karacabeyspor’la anlaştı.
Geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelen ve eski hocası Mehmet Çelik’le Dikilitaşspor-Beşyüzevlerspor maçını izleyen Reşat, “Sezonun bitimine 2 hafta kala grubumuzda şampiyonluğu garantiledik. Sezon başından bu yana yönetim anlamında bazı sorunlarımız vardı. Dört kez teknik direktör değiştirdik. Şimdi başımızda eski Galatsaraylı Savaş Demiral var. Artık istikrarı yakaladık, rahat bir şekilde lider olduk. 3. Lig terfi maçlarında da başarılı olup Karacabeyspor’u yıllar sonra 3. Lig’e döndürmek istiyoruz” dedi.

Reşat’ın 3. Lig terfi maçları dışında bugünlerde bir heyecanı daha var. Başarılı futbolcu yakında baba olmaya da hazırlanıyor...

Reşat, Hadımköyspor'da başarıyla forma giymişti.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus