16 Aralık 2008 01:58

Rami'de 17 yıl sonra gelen şampiyonluk


HABER-FOTO: EROL EFTEKİN
Kuruluşu 1924 yılına dayanan, İstanbul 1. Amatör Küme’nin köklü kulüplerinden Ramispor, şanlı mazisine bir başarı daha ekledi. Ligin son maçında Sefaköy Kartalspor’u 7-1 yenen Kırmızı-Beyazlılar, 17 yıl sonra şampiyonluk yaşayıp, İstanbul’un en üst amatör düzeyine yükselmenin mutluluğunu taraftarları ile birlikte paylaştı.
Maçtan önce şampiyonluk kupasına İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’ndan Müjdat Gürbüz’ün elinden alan Kırmızı-Beyazlılar büyük sevinç yaşadı. Ramispor Kulübü Başkanı İzzet Sami Gültekinve Başkan Yardımcısı Adnan Keçicioğlu, şampiyonluklarının spor camiası ve Tüm Ramililere hayırlı-uğurlu olmasını dileyerek, başarıda emeği geçen teknik heyet ve futbolculara teşekkür etti.


Şaban Gülerman’dan sevinç gözyaşları
Ramispor’un kurucu başkanı 90 yaşındaki Şaban Gülerman yöneticilerin şampiyonluk kupasını kendisine vermesinden sonra gözyaşlarını tutamadı.
Ramisporu’n iç saha maçlarını hiç kaçırmadığını belirten ‘Şaban Amca’,
yağmur çamur demeden Ramispor’un sahasındaki maçı varsa izlemeyi ihmal etmiyor. Herkesin kendi mahallesinin veya köyünün takımına sahip çıkması gerektiğinin de altını çizen Şaban Gülerman, amatör futbola sahip çıkan maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Başkan İzzet Sami Gültekin ve yönetim kuruluna teşekkür etti. Gülerman, Ramide futbol takımımın çalışmasına katkı yapan teknik heyet, futbolcuları ve özellikle genç futbol sevdalılarını kutladı.

Ramispor'un başarılı yönetimi...

Kurucu başkan Şaban Gülerman gözyaşlarını tutamadı.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus