21 Kasım 2010 01:48

Özkartal-Sadabad maçı devre arası tatil!


İstanbul 1. Amatör Küme 10.Grup'ta Karayolları Özkartal Sahası'nda oynanan, Karayolları Özkartalspor-Sadabadspor karşılaşması, ilk devrenin bitiminde Hakem Soner Garip tarafından tatil edildi.


Aldığımız bilgilere göre maçın ilk devresi ev sahibi Karayolları Özkartal takımının 2-1’lik üstünlüğü ile tamamlandı. Hakemin yönetiminden memnum kalmayan, bir oyuncusu ihraç edilen, bir de aleyhlerine penaltı kararı verilen Sadabad Kulüp Başkanı Cengiz Öztürk’ün devre arasında soyunma odasına doğru yönelen Hakem triosuna doğru tribünden gelerek, “Hoca, sen o düdüğü sen duvara as, adaletli maç yönetmiyorsun” şeklinde bir sitemi oluyor. Hakemin karşılık vermesi üzerine, ikili arasında tartışma çıkıyor ve hakeme tepkiler artmakla birlikte, karşılıklı tehditler de oluyor.


Soyunma odasına giren Hakem Soner Garip, ilk olarak güvenlik önlemi olmadığı için maça devam edilmeyeceğini taraflara bildiriyor. Maça güvenlik tedbiri olmadan başlayan Hakem, güvenlik mensuplarının sahaya gelmemesi üzerine, soyunma odasında 20 dakika bekledikten sonra, Sadabad Kulüp Başkanı Cengiz Öztürk’ü her ne kadar saha içinde görevli olmasa da tanıdığını ve kendisini tehdit ettiği için, ikinci yarıya çıkmayacağını ve maçı tatil ettiğini bildiriyor. 


Bu maç ile ilgili kararı, Hakemin raporuna göre, İstanbul Futbol İl Temsilciliği verecek.


HABER: BURAK KURTULUŞ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus