16 Aralık 2011 10:54

Özalp: Nişantaşı maçını hakkımızla kazandıkİstanbul 1. Amatör Lig 7. Grup’ta lider durumda bulunan Yeşilköyspor’un teknik direktörü Atilla Özalp, Nişantaşıspor’u 3-1 yendikleri maç sonrası Şişli temsilcisinin yaptığı açıklamada sanki hakem yardımıyla galip geldikleri gibi bir algının oluştuğunu belirterek, “Yeşilköyspor olarak bileğimizin hakkıyla 3 puan aldık” dedi.
Yeşilköyspor Teknik Direktörü Atilla Özalp, Yerel Futbol Sitesi’ne yaptığı açıklamada, “Nişantaşıspor’un açıklamasını okudum. Kendileri gerçekten çok kaliteli insanlar. Zaten teknik direktörleri Mehmet Kaplan’la arkadaşız, yöneticileri de çok efendi insanlar lakin açıklamalarını biraz teesüfle karşıladık. Açıklamada sanki hakem maçın skoruna etki etmiş, biz hakkımızla kazanmamışız gibi bir mana var. Buna üzüldük. Canları yandı, böyle açıklama yapmalarını anlayabiliyorum ancak biz de sezon boyunca böyle zorluklarla karşılaştık. Örneğin Nişantaşı’na ligin ilk yarısında yenildiğimiz maçta bir oyuncumuz atıldı 40 dakika eksik oynadık, ofsayttan bir gol yedik. Ancak çıkıp bir açıklama yapmadık çünkü bir işe yaramayacağını biliyoruz. Yeşilköyspor olarak sezon boyunca, amatör sahalarda olmaması gereken olaylara, her türlü pisliğe karşı kararlı bir şekilde mücadele ettik, etmeye de devam ediyoruz” dedi.

'Nişantaşı şanssız bir dönem yaşıyor'
Özalp, “Nişantaşıspor gerçekten da çok şanssız bir dönem geçiriyor. Her takımın başına böyle şeyler gelebilir. O durumda biz de olabilirdik” dedi.

Atilla Özalp, maçta çıkan gerginlikle ilgili olarak da, “Elimizden geldiği şekilde kendilerini misafir etmeye çalıştık. Nişantaşıspor taraftarına kumanya dağıttık. Olayları ayırmaya çalıştık” ifadelerini kullandı.

Nişantaşıspor’a da bundan sonraki maçlarında başarılar dileyen Özalp, “İnşallah istedikleri gibi ikincileri de Süper Amatör’e alırlar. Nişantaşıspor saygı duyduğumuz bir camia ve kendilerini de Süper Amatör’de görmek isterim. Elbette bu bir yarış, kim iyiyse, kim hak ediyorsa o Süper Amatör’e çıksın. Bu bağlamda grubumuzdaki tüm takımlara ve teknik heyetlerine başarılar dilerim” diye konuştu.

HABER: EFKAN BUCAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus