09 Aralık 2014 12:48

ÖZALİBEYKÖYSPOR KÜÇÜKKÖY MAÇININ ARDINDAN


Bir tarafta profosyonelliği tatmış yılların Küçükköyspor'u diğer tarafta Alt yapısıyla ünlü küme düşmeme mücadelesi yapan ÖzAlibeyköyspor.

Maçtan evvel herkes Küçükköy’ün farklı kazanacağını tahmin ediyorlardı. Ama gelin görünki ÖzAlibeyköyspor  öyle bir baskı ile maça başladıki daha 20.dakikada 2-0 öne geçti.Hala kimse inanamıyordu bu sonuca. Ama ÖzAlibeyköy’lü gençler İnanmak başarmanın yarısıdır diyerek korkunç bir 90 dakika çıkardılar ve Lider Küçükköy’e çelme taktılar.Kendileri için çok önemli 3 puanı hanelerine yazdırdılar. Bu mücadeleden dolayı duygulandım . İnanın saklanarak hüngür hüngür ağladım.

Bu takıma inanan sahaya süren Başkan Metin ÇIRPAN ve Yönetim kuruluna ayrıca teknik kadroya ve futbolcu kardeşlerime canı gönülden kutlarım. Metin Başkan’a 2 Çift sözüm var. Başkanım doğru yoldasın, kümeye düşsende ligte kalsanda gönlümüze taht kurdunuz. Yolunuz açık olsun.

Ayrıca bir çift sözümde Küçükköy’lü futbolcu kardeşlerime var; Mağlup olsanız bile,liderliği kaybetme üzüntünüzde olsada  rakibinizi tebrik ederek ellerini sıkarak sahadan ayrıldınız.  Hepinize helal olsun.Küçükköyspor'un  büyüklüğünü böylece göstermiş oldunuz.Tebrikler


Altan Akdil


PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus