24 Aralık 2014 03:23

ÖZ TRABZONLULAR KÜÇÜKKÖY’DEN RÖVANŞI ALDIİstanbul Süper Amatör Lig 3.Grup mücadelesinde Zeytinburnu Öz Trabzonlular, Küçükköyspor’u 3-2 mağlup etti.

Merkezefendi Stadında oynanan, Burak Taşkınsoy, Oğuz Kaan Çalışır, Habib Tiryaki Hakem triosunun yönettiği maçta Zeytinburnu Öz Trabzonluların gollerini Furkan (2) ve Metin’den gelirken, Küçükköyspor’un sayılarını Barışcan ve Ozan’dan geldi. Bu sonuçla Zeytinburnu Öz Trabzonlular puanını 33 yaparken, Küçükköyspor 28 puanda kaldı.Hakem iki defa içeriye girdi
Dolu tribünler önünde oynanan karşılaşmadan önce iki takım taraftarları arasında gerginlik yaşandı. Araya giren Yöneticiler olayları büyümeden önlediler. Maç içinde zaman zaman gerginliklerin yaşandığı karşılaşmanın 30.dakikasında Stat ışıklarının yanmaması ve gün ışığının da yetersiz kalması üzerine Hakem Burak Taşkınsoy, Yardımcılarını da alarak soyunma odasına girdi. Bir süre sonra oyun yeniden başladı. Maçın ikinci yarısında da gerginliklerin devam etmesi üzerine Hakem Burak Taşkınsoy, bir kez daha soyunma odasına gitti ve Stada takviye güvenlik istedi. Bir süre sonra güvenlik güçlerinin gelmesiyle maç kaldığı yerden yeniden başladı.


HABER: MURAT FİLİZPAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus